Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Poison

zhrozenaaa jedno staré príslovie hovorí že keď suka nechce tak pes ani neštekne.. ale keď suka chce tak pes nielen šteká, ale aj krochká od blaženosti ...

Maoam

tak ti prajem vela stastia, bude tazke najst rovnako zmyslajuceho aj rovnako konajuceho cloveka, ale ojedinele sa taki vyskytuju, ale je dobre vediet ako to chodi, aspon nebudes vzdy taka zhrozena ;-)

Zhrozenaaaa

nerozmyslaju lebo keby rozmyslali nezahadzovali by si vztahy rodiny kvoli niecomu co vobec nema zmysel .. a ja vobec nerozumiem ci to je zena alebo muz a sa dokaze zahadzovat s niekym co je zadany ved by mi to moja hrdost nedovolila ale niekto tu hrdost nema lebo ako pises ty Maoam skor u nich prevazuuju tie pudy a snimi aj rozmyslaju mam pocit.. dnesny svet je len o klamstvach a podvodoch a kazdy kto tu pise ze treba si zvykat mam pocit ze asi im to tak vyhovuje lebo ja si zvykat nechcem a budem bojovat preto aby sa to nestalo.. viem ze teraz budete pisat ze som naivna .. ale nechcem aby to tak bolo.. nechcem sa na to tak pozerat .. lebo preto to tak je lebo ludia si len zvykaju ..

Maoam

vitajte v realite, keby boli ludia trocha viac na urovni, tak by tu bolo sveta zit, ale kedze su ludia aki su, tak si vyrabaju stale nejake problemy....proste sa nemaju pod kontrolou, svoje chtice, pudy, fantazie, nech si to kazdy nazve ako chce, mnohi su nezreli, nevazia si co maju a potom sa cuduju, vela ludi vobec nerozmysla a uz vobec nie nad nasledkami svojich cinov, keby to robili tak by to vyzeralo inak...ale rozmyslaju az prilis a spekuluju, su vypocitavi, vsetko je vykalkulovane vratane vztahov - ludia maju, co si sami urobia

Zhrozenaaaa

hm a ako moze potom chlap opustit zenu ktora snim nie je pre peniaze kvoli takej co ho chce len pre peniaze ?? nechapem ?? preco si tie zlatokopky nehladaju neakych starcov ale rozbijaju rodiny.. a este k tomu keby chlapi nechcceli tak by to neurobili :( to co mozu najst u inej maju doma :( a za lasku :(

Iveta Michael

Poison

ona to zistí až potom ak jej práve taká zlatokopka bez citu odláka partnera...božeuchovaj by som to ale nepriala nikomu!

lenže sa mi vidí že sú niektoré ženy tak naivné a ked človek napíše iba pravdu tak sa ufučia...ako napr. taká MIA78 ...

však oni sa možno raz zbadajú,ked už bude neskoro:(

Poison

zhrozenaaa - takže si sa ešte nestretla s lacnými zlatokopkami ktoré sa ženú za hmotou a strácajú kontakt s citom ?

Zhrozenaaaa

no tak nebudem pisat ze niesu lebo kazdy vie ze su .. ta co si budeme klamat... je to asi na rovnako.. ja poznam len chlapov co su svine.. vy poznate aj zeny.. .. asi na tom nieco bude ci ? ..

system

ForceTexas: mam menej nez 25 ;) ahaa a kde konkretne pisem ze som z humeneho ak sa mozem spytat, tak poprosim aby si mi to tu presne citoval ;) :DDDD --- postaci ak si moj prispevok precitas este raz a dokladne ;)