Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Mariola

trojka 333 , stalo sa nám niečo podobné , no mne sa priznal sám , následne sa zrútil psychicky , že s tým nedokáže žiť . Ja som bola tvrdá , dala som mu najavo ,že ním pohrdam , žiadne slzy . My sme sa porozprávali ,on chcel rozvod .Ja som povedala , aby sme si dali čas , samozrejme v tom prípade , že to s ňou hneď skončí . Povedal mi , že tam nejde ani o sex , ako o lásku . Že naše manželsstvo je už vymreté a on od nej cíti , že ho má rada . Tak ja som asi žila niekde inde ... Proste bol od tej fuchtly úplne obláznený . Je to jeho podriadená , myslím , že sa mu pekne vtierala do zadku kvôli výhodám v práci .Skončil to s ňou , žili sme spolu , deti ani rodina nič nevedeli - to bola pre mňa riadna fuška to utajiť . Ja som od nervov fajn schudla -asi jediné plus :-) Zdalo sa , že je to na dobrej ceste , no keď mi občas dal najavo , že , je tu iba kvôli mne , že ja som to takto chcela , aby sa rodina zachránila , že jemu to nevyhovuje , tak som nakukla do telefonu a dočítala sa v sms od jeho bývalej "kamarátky , ako mu vyčíta , že ju ignoruje , že aj keď sa rozišli , má sa ku nej správať inak . Takže sa rozišli , no stále to ešte v hlave nemal usporiadané . To ma naštartovalo , že som mu vykričala , že keď je s nami taký nešťastný ,nech sa zbalí a vypadne za tou svojou k..vou . A myslela som to vážne , už som sa tak nejak naučila žiť s tým , že odíde . No ale neodišiel , ani sa viac nevyjadril , že je s nami na nasilu . Teraz je naoko pohoda , snaží sa , no ja som sa stala podozrievavá . Zvykla som mu kontrolovať telefon , sledujem ho . Doteraz som mu verila , no to sladké obdobie už asi nikdy nebude . Cítim sa proste podvedená , a až teraz z odstupom času sa dokážem ľutovať . Čo sa týka sexu , som asi divná , ale fyzicky mi vôbec nevadí , že spal s inou , ani si nič nepredstavujem . Mňa viac zožiera ten pocit , že ju ľúbil (ľúbi ? ) a ja som už ta tam ....

MIA78

mne by sa strasne hnusilo ist s muzom keby som vedela ze spava s inou

fuuuj....

este by som cosi od nej chytila, ja uz by som ho nehcela
a urcite nespava s nejakou svaticou, to sa potom inak siria kadejake pohlavne choroby

Zhrozenaaaa

dobre robis len tak dalej :) neboj sa hoci by to trvalo mesiac dva nevzdavaj sa :) aspon sa budes citit ty lepsie :) uz utrpelo ego a zabera to ked pises ze sa sprava inak :)
aj som cakala ze ti ho bude luto .. to je chyba co mi zeny dokazeme.. este potom vsetkom ho lutovat.. musis si uvedomit ze ty mozes si najst lepsieho .. nepodcenuj sa ako keby si sa bala ze uz nenajdes.. preto uz len preto sa knemu spravaj tak ze ty ho nepotrebujes.. toto by ho malo dorazit.. a spravaj sa tak kvoli sebe lebo ty si si uz prezila svoje. a co viem co som citala pisala si ze sa spraval ku tebe ze hovoril ze si vymyslas a ze to nie je pravda... este potom ti dokazal klamat :/ nevzdavaj sa a neuhybaj mu .. nech trpi .. nehovorim ze stale hej to uz je na tebe do kedy .. do kedy uvidis ze sa zmenil... lebo doveru si je tazko ziskat :/

trojka333

všetko čo si mi napísala robím aj u kaderníčky som už bola, aj v "práci" dlhšie ostala, akože som musela a pritom som si urobila dámsku jazdu...aj odmeraná som, dnes ráno toiž bol veľmi chtivý....žiaľ utrpelo jedine jeho ego...až mi ho bolo ľúto, som ja sprostá čo? ešte ho ľutujem po tom všetkom...

Zhrozenaaaa

si dobry clovek tak preto, a on si ta ani nezasluzi ked si taka a on taky.. chces zabudnut ani sa ti necudujem lebo zase mysliet na to stale co ti spravil tak z toho cloveku asi aj sibne :/
ked mas kamosky chod s kamoskami vonku povedz mu nech strazi deti ze si ides vyrazit :) kup si nieco pekne na seba :) nech vie aky ma doma poklad :) podla mna si skor uvedomi ze co stratil :) a bud odmerana to bude este horsie pre neho :)chod ku kadernicke a uvidis :P bude hotovy :D a este to ze ked budes odmerana bude sa bat ze ta stratil :P a zi si snasla ineho :)

trojka333

zhrozenaaa, ďakujem ti krásne za tvoje písmenká, povzbudila si ma, lebo niekedy už fakt neviem ako ďalej, môj problém je ale v tom, veľmi rýchlo zabudnem....aj na dobré ale žiaľ aj na to zlé kto mi čo urobil, len aby zas bolo dobre, ale neuvedomujem si že je mi to vlastne na škodu, a že tá druhá strana si potom dovolí viac voči mne....ale na toto sa nezabúda, stále to budem mať pred očami, či už bude dobrý alebo zlý...tak uvidíme časom...ďííííík

Zhrozenaaaa

nezavidim ti :( najhorsie je vo vztahu stratit to ze mu veris .. uz mu nedokazes verit a to je horsie lebo stale ta to bude zozierat ci je s inou alebo nie... ked ho to bude trapit tak uz s inou nebude neboj sa .. mal pochopit ze preco si plakala ublizil ti ... on to nevie pochopit.. ani to nikdy nepochopi... povedz mu ako by sa spraval on keby si to jemu ty robila doteraz.... obran sa ... daj teraz vsetku lasku detom .. ved oni su tvoje stastie..:) len mu este daj vediet ze nie je vsetko v poriadku.. SI ZENA preto si taka silna.. a som rada ze nam to BOH pridelil.. hoci niekedy sa svet ruca ze uz isto nevladzes ale si silna ked si uz tooto zvladla.. uz len sa drz a nevzdavaj sa .. ty si ta ktora si zasluzis stastie on ho uz stratil ..vela stastia ti prajem

trojka333

ale áno, zmenil sa hlavne ked už zistil, že si už nemôže byť mnou istý, aj k deťom sa správa inak, prajavuje viacej citu vo všetkých ohľadoch, ale veľmi sa bojím toho že to bude tak ako predtým, inak áno už to odvtedy bolo, skúšali sme to ale ja som celý čas myslela na tú druhú, potom som sa rozplakala a on tomu nerozumel, ani ja nie, bolo toho na mna asi moc...nebola som vôbec uvoľnená, viem že to chce čas....tak asi musím len čakať a jeho naťahovať ďalej, presne ako si povedal, nech sa trápi on, len neviem či aj práve teraz nie je s ňu, stále na to myslím...a tiež sa viacej starám o seba a svoje záujmy, neriešim ho....hlavne doma už nie a páčilo sa mi čo si napísala, že "ma mal ale už nemá" aj sa tak cítim som sama, nepotrebujem iba sex ale hlavne človeka s ktorým si mám čo povedať...kedykoľvek

Zhrozenaaaa

neviem co by som robila na tvojom mieste :( aspon sa snazi ? zmenil sa ? sprava sa inak ?? vies si predstavit to aby si mu odpustila a ci to bude take ako predtym ?? podla mna asi nie :( on si predsa musi uvedomit to ze ON TEBA ZRADIL .. a musi predsa bojovat .. spravaj sa nech ziarli namaluj sa chod vonku a zabavaj sa ked sa da :) ved ty si ta ktora si moze najst este niekoho a ty mas vela moznosti.. on akurat moze mysliet na to ze ta mal a uz nema hm? to je prve co ma napadlo.. potom ma napadlo ze sa snim mozes zahravat... nap. vyspis sa snim a potom budes opet hnusna ako doteraz ........ neviem ako to ucinkuje na chlapa ale zas aby to neublizilo tebe :( asi to je blbe riesenie.. je to fakt tazke aby si ked spravis to alebo hento nespravila zle :/ musi dokazat on ze sa zmenil inak to asi nevidim :/

trojka333

Nie neodpustila som - nemám dôvod, nechce sa rozprávať o probléme, to som mu povedala, kým sa neporozprávame tak nebude nič, a toho sa držím...čakám čo urobí pre vzťah on, ja som furt všetko naprávala, ešte aj po ňom, tak nech sám príde na to čo má robiť, a možno na to nepríde...ale ja niekedy tak zúfalo potrebujem sex...až sa za to hanbím, ale od neho potrebujem dôkaz, že to skončil, alebo aspoň obmedzil a zatiaľ mi ho nedal....