Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

čerešňa

.....ale však dobre, každému v živote niečo chýba, túži po niečom čo možno nikdy nedosiahne, no a čo ???...veď s tým sa dá vyrovnať ! Čo všetko by som ja chcela skúsiť a zažiť a ešte aj s kým všetkým, ale aj tak vždy na to zabudnem a život ide ďalej. Mužom chýba láska ? Tak nech sa ju najprv naučia rozdávať a až potom nech čakajú odozvu. Len škoda, že muž chápe rozdávanie lásky ako rozdávanie si to v posteli ( čo netvrdím že nieje dôležité) a ten zvyšok oveľa podstatnejší im uniká. Každý bez rozdielu pohlavia niečo chce, ale to že by mal klásť na prvé mieto požiadavky a túžby toho druhého mu je už ukradnuté. Muži sú len takí, ako sa k nim správame.

MIA78

proste chlapi podvadzali od nepamati a podvadzat budu

tak to priroda nejak zariadila, ze samci furt vyhladavaju samice

vacsinou si chcu uzivat a doma mat zenu co sa bude o nich starat

lebo ta mlada pipka im sotva navari a z lasky a sexu sa zit neda

tak sa vracaju domov

mladi chlapci sa povacsine nechcu viazat bo si chcu uzivat

ked je chlap okolo 40 tak ho zasa chyta kriza stredneho veku a potreebuje si ju zahnat nejakou mladou.

ale baby boli vzdy sproste, radsej hladame chybu v sebe ze co ko..tovi chybalo ako si priznat ze co mu nechybalo ze mal vsetko...

na 100% sa zit nikdy neda vzdy bude nieco chybat

MIA78

iveta michael ty mas kolko rokov

co ty tu furt rozpravas ze muzom cosi chyba?

ANO chyba im ze sme neni navzdy mlade

nehnevaj sa na mna ale s tvojimi nazormi na mna posobis ako nejaka 16tka co si precitala nejakku literaturu a teraz tu bude vypisovat o nieco co v zivote nezazila

vacsinou tym chlapom nic nechyba len mlada pipka

lebo ked pride zena domov z prace ma druhu sichtu

musi varit prat starat sa o muza a o deti
a co jej ma muz byt oporou tak zrazu mu zacne nieco chybat????

vies co ? chod do riti....len si ma nasrala

dufam ze tomu tvojmu nebude nic chybat

Iveta Michael

P.S. Keby si ho milovala tak by ti nemohlo byť jedno že spal s inou...! v tomto si naozaj divná,prepáč ale ja toto nechápem a potom sa ešte divíš že ťa prestal ľúbiť???

Iveta Michael

Mariola..

podľa toho čo píšeš a akým štýlom sa bavíš zo zhrozenou...z jej starny je to číra zaujatosť ale teba nenapadlo že mu asi chýbala LÁSKA??

Sama si napísala že bol taký,,suchár,, a viem že takíto muži len málokedy zahnú...a ak sa to stalo tak musel byť pri tebe nešťastný z toho že ty mu neprejavuješ lásku resp. nie tak ako by potreboval..nehnevaj sa ja sa ho nezastávam - bola to chyba lenže..ty ho držíš nasilu..??? aj napriek tomu že ťa nemiluje? a čo ty? ani ty ho neľúbiš...už aj z tých riadkov je cítim závan chladu..prečo ho nenecháš ísť..muž jeho kalibru potrebuje tú lásku cítiť a od teba sa mu nedostáva,sama si to napísala...mala by si ho pustiť:(

Zhrozenaaaa

to je potom dobre ked trpi:) nic viac si ani nezasluzi.. ano ved sa hovori kazdy si zasluzi jednu sancu a ked uz aj tu premrha tak to je zle.. dufam ze sa z toho uci..
no podla mna je chlap schopny podviezt aj vtedy ked ma vsetko .. lebo sa mu to zda aj tak malo alebo neviem nechapem tomu... alebo sa mu to zda nudne spat len s jednou neviem aku dobu ze proste ho taha nieco nove.... v tom su chlapi svine.. :/

Mariola

Je to možné , chcel si niečo dokázať . Paradoxne , on bol vždy taký suchár , uzavretý sám do seba , nespoločenský ... A ja tá , čo sa rada bavila , stretávala s ľuďmi ...Ja som ho dokonca posielala sa zabaviť s kolegami ...až sa zabavil , ako som nechcela .

Mariola

Ale veď on trpí , o to sa neboj :-) Našiel si mladú kočku , no nemá gule na to , aby opustil svoju rodinu .Schudol , nespával , vyzeral ako troska , kým si všetko urovnal v hlave . Mňa už neprekvapí , a ak sa v budúcnosti znovu nevera zopakuje , dovi dopo . Viac šancí mu nedám , to by som si už nevážila sama seba . Zostávam s ním hlavne kvôli deťom , ale aj preto , že mi stále nejak nedošlo , čo bolo na našom manželstve tak zlé ...

Zhrozenaaaa

Mariola no obdivujem ta.. tak toto by som isto neodpustila.. nech by si zostal sam a trpel by ... taky chlap si nezasluzi vobec sancu ..
uz len kvoli sebe by som ho poslala kade tade... a este ked ju lubi ta by som ho duplom nechala ist nech ide a verim ze by sa vratil a vidis ze teraz sa uz ani nestazuje.. .
co vsetko musime znasat aby chlapi prisli na to co robia ...