Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

podla mna je to dost odveci ci.. to sa uz neoplati ani brat potom ? ani vztah mat lebo to je zbytocne zabijanie casu co sa aj tak vsetko skonci ?? naco potoom sa vydavat zenit ked aj tak vsetko skonci ? preco sa niekto nesprava tak aby to tak neskoncilo ?? ved nase myslienky su nas zivot.. my si ho tvorime tak preco si ho tvorime takto ?? vzdavame sa a nebojujeme.. ved otom je zivot bojovat a verit a nie mysliet stale na to ze to dopadne takto .......ocom to je ..? :ä

Maoam

ziadny Boh nejestvuje ;-) a ludia si zvolili sami to co chcu, dnes vladnu svetom peniaze ale to neznamena, ze su taki vsetci, ale je dobre vediet ako to chodi a hlavne nezotrvavat v iluziach a popierat realitu lebo to moze viest k este väcsim sklamaniam tak ale niektori to neunesu a radsej hlcu antidepresiva a po sty krat sa vrhaju do choreho vztahu...ale clovek si sam moze za vsetko, co si zvoli proste kazdy nesieme nasledky svojich rozhodnuti

Zhrozenaaaa

ked vidim mojich rodicov akí su stastný a myslim na to ako ja taka nebudem radsej by som sa bola narodila aspon pred 40 rokmi... oni sa lubia a verim ze aj dlho budu ..
dneska laska uz neexistuje :( pomrela... a stale nechapem ako to ludia mozu dovolit a ako to boh mohol dovolit.. :/ ale kazdy si za to moze sam. .

Maoam

ono je to komplikovanejsie

ty do tych rodin nevidis (mnohe su po rokoch v rozvodovom konani, mnohi hraju divadielko pre verejnost a okolie - kvoli detom a kvoli reciam, mnohi dochodcovia su spolu ale to bola INA DOBA vtedy a proste to nemozes porovnavat s dnesnou spolocnostou a bud si ista, ze tito ludia nevravim ze vsetci ale mnohi tiez riesili v manzelstvach problemy, nevery...ale su uz stari a mnohe sa proste odpustilo, prekonalo, alebo su spolu lebo si napriek vsetkemu rozumeju a ano par percent je fakt spolu stastnych ale tych je mensina...a nezabudni na majetkove dovody a v krajinach ako Nemecko o to viac, lebo ludia su bohatsi a zvlast starasia povojnova generacia snad vsetci maju domy, pozemky...myslis ze tie manzelky sa toho dobrovolne vzdaju???) a vsak to nema vyznam sa dalej k tomuto nejako vyjadrovat, proste kvalitny vztah chce dvoch vyzretych ludi, ktori maju aj cosi ako pokoru v sebe, uctu a vzajomny respekt, laskyschopnych je podla mna velmi malo ludi a za tym si stojim...

Zhrozenaaaa

nie je to tak .. neverim chodim do zahranicia nemecka tam viidim mozno kazdy druhy parik starích ludi ako sa drzia za ruky vidno ze sa lubia a verim tomu ze budu aj do smrti.. ked je to tam tak preco tu nie ?? ved tam vidno ako rodiny chodia na dovolenky s detmi zabavaju sa na podvod nemaju ani isto zmyslanie lebo nemusia su tam stastny .. tak co chyba tu ??? to len tu su egoisti ??

Maoam

ludia uz si zvyknite na to, ze vsetky vztahy su len docasne

ze ludia su spolu prevazne kvoli hormonalnym a chemickym procesom, kvoli tomu aby boli zabezpeceni, ci socialne postupili v rebricku smerom nahor alebo mali ine vyhody, mnohi ludia by nevedeli existovat samostatne a nezavislo, tak potrebuju byt vo vztahoch uz len z tohoto dovodu

lasku clovek moze dat najmä sam sebe, lasky-schopnych je minimum ludi, ludia su od prirody hlavne egoisticke a vypocitave tvory, v zaujme zachovania svojej existencie a prosperity casto schopnych ist aj cez mrtvoly

ak vas partner podvedie, tak ho proste poslite kade lahsie a sami ste si na vine, ked si to nechavate robit, ked o tom viete a mate moznost zit aj inak, tak je to len na vas sa podla toho zariadit, nedajte sa ponizovat

Zhrozenaaaa

a to co si napisala ze MUZI SU LEN TAKí AKO sa k nim spravame nesuhlasim.... zena pre neho doma vari , caka s vecerou, pracuje , deti odvezie do skoly alebo neviem co este a on si popri praci najde druhu.. bud mladu alebo neviem...... to nejde o nas ze ako sa knim spravame ale akí maju charakter.. muzov podla mna nebavi byt 20 rokov s tou istou ., 20 rokov sex iba s jednou osobou.. a potom na nich pride to obdobie ze ich laka to vyskusat s niekym inym.. rozum vypne a rozmyslaju pudami.... potom ked uz sa im rozpada vzttah rozum sa zapne a potom si uvedomuju ze co spravili.. (nie vo vsetkych pripadoch) tak to snimi chodi..
je pravda ze za niektore rozpady si mozu zeny same kedze pridu utahane nemaju na chlapov cas a tak ale to si zato mozu uz oni same a nemaju dovod plakat kedze si to oni tak spravili

Zhrozenaaaa

skoda ze tu nepisu aj muzi aby som vedela ich názory a hlavne tí co to spravili...
podla mna je chyba ze muzovi davame vsetko pretoze jemu to prejde cez hlavu ze ma vsetko a z tej dobroty ide za niecim inym...novym.. on to vsetko dokaze vymenit za sex s niekym inym..
preco svine nemaju svine a tí co su verný verných ? asi sa to neda a clovek ma aspon z toho poucenie..
ja by som tiez neodpusila na Mariolinom mieste a tiez by som ho nedrzala pustila by som ho ..
Ked chlap podvedie zenu , tým padom si ju nezasluzi. a ona si zasluzi lepsieho .. naco bojovat o vztah ktory stroskotal pre jeho pudy ?? sa tym ponizovat ... na svete je neviem kolko chlapov a verim tomu ze nie vsetci su svine.. mozno som naivna ale verim .. tak ako aj muzi nadavaju po zenach a viem ze su take co to nespravia...

Maoam

Iveta Michael bud si este velmi mlada a tym padom sa ti ta naivita este da odpustit, alebo si zrela zena ale uplne mimo a zijes v inej galaxii.