Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?
arabelka

ahojte kočky :)
chcela by som sa opýtať či má niekto s nimi skúsenosť ..niežeby som si to chcela objednávať ale vŕta mi v hlave jedna vec... každom časopise na nás vykukuje štíhla baba a rozpráva svoj príbeh ako schudla pomocou nejakých tabliet ( nejaké z nejakej rastliny čo rozpúšťa tuky, nejaké čo sú z kapusty...)a predtým ukazuje fotky kde mala 30 kg naviac...jasné photoshop a vymyslený príbeh...veď 5 kg týždenne sa nedá schudnúť...nazvala by som to celé nezmyslom..ale nedá mi tá vec že každá taká spoločnosť garantuje vrátenie 100% peňazí ak im to vrátime a kľudne aj používané,,chcem sa opýtať či to niekto skúšal a ako to fungovalo...

bodywraps

Vsak ale bodywraps a pod. vam z tela odstrania vodu, ale co potom? Napijete sa a je spat... pisat, ze bodywraps vam zarucia vysledok chudnutia po jednorazovej navsteve na niekolko rokov je uplny nezmysel :D Ak chce uz niekto dietu, odporucam pozriet radsej na prodietix.sk napriklad, nizkosacharidove diety davaju v dnesnom svete rychleho a energeticky narocneho jedla najvacis vyznam.

Tomas12345

buca :

Ked uz nieco vysadit tak mucne jedla, z toho sa chudne. Hladovka ale
dobrá nie je, chyba energeticka hodnota a minerály, je to nebezpecne.

buca

Ahojte, za seba mozem povedat, ze som niecomu ako "tabletky na chudnutie" roky odolavala, hoci som mala vzdy trochu viac kil. Bolo a je mi jasne, ze pomer PRIJEM a VYDAJ kalorii nepusti. No po zdlhavej astme sa mi nazbieralo 124 kil a uz som nevladala, musela som cosi robit. Kamoska uzivala na zhodenie par kil Meizitang - Botanical slimming gel a islo jej to. Tak som skusila. Naozaj som s nimi schudla, no bolo to skor o mne - viac pohybu a menej jedla. No tabletky mi pomohli v jednej velmi zasadnej veci - zbavili ma chuti do jedla. To sa potom ovela lahsie reguluje vyber aj prisun potravin, Ked som schudla prvych 10 kil, uz sa dalo aj cvicit a chudla som dalej, Tablety som stale uzivala. Necakajte zazraky, ide to pomaly, ale ide. A zdravo. Za rok a pol bolo dole 36 kil a som najstastnejsi clovek na svete, ze zas vyzeram ako clovek. Aj dnes, ak citim, ze na mna castejsie idu zachvaty zravosti, objednam si dvojmesacnu kuru a drzim sa stale svojej vahy. Odporucam.

jujukla

Body wraps možem tiež doporučiť, bola som na slim zábale a neverila som, ale fakt je výsledok okamžitý a zatiaľ teda (už je to 5 mesiacov) výsledok stále drží :)

vysecka

Skúšala som už viac značiek a žiadny výsledok. Jediné čo pomohlo (okamžite) bol body wraps zábal v salóne. Cena ako jedno balenie tabletiek na chudnute ktoré nepomáhajú a výsledok je okamžitý s garanciou vrátenia penazí

Laco87

presiel som miesto tabletiek na ketogennu dietu, je to postavene na zdravom stravovani a este na pohybe, obcas nejake cvicenie a pohyb :) toto pomohlo

Gima

Z lekárne mám na chudnutie Psylium -indicka vláknina. Stačí dať pár lyžičiek do čaju alebo kávy a popol hodine pojdete na záchod.

Mytka

Ja som brala kvapky od Albertovej. Boli dobré ale schudla som len 10 kg a chcela som 30. Brala som ich len tri mesiace.