Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?
arabelka

ahojte kočky :)
chcela by som sa opýtať či má niekto s nimi skúsenosť ..niežeby som si to chcela objednávať ale vŕta mi v hlave jedna vec... každom časopise na nás vykukuje štíhla baba a rozpráva svoj príbeh ako schudla pomocou nejakých tabliet ( nejaké z nejakej rastliny čo rozpúšťa tuky, nejaké čo sú z kapusty...)a predtým ukazuje fotky kde mala 30 kg naviac...jasné photoshop a vymyslený príbeh...veď 5 kg týždenne sa nedá schudnúť...nazvala by som to celé nezmyslom..ale nedá mi tá vec že každá taká spoločnosť garantuje vrátenie 100% peňazí ak im to vrátime a kľudne aj používané,,chcem sa opýtať či to niekto skúšal a ako to fungovalo...

majusaa

je to velmi pekne ked sa niekomu tak podari schudnut. Ale aj tak tomu neverim ze sa da schudnut na zaklade nejakych tablietiek

munz

LUBNIK, už to vidím, tie fotky :-)))
ešte keby si aj nejaké fotky dal, bohvie či budú Tvoje.... aj tak by to nedokazovalo, že je to z piperínu, ak si naozaj schudol, keď si zmenil životosprávu tak je to z toho, Ty si len ďalší nick, na oklamanie zúfalcov

PSYCH. to napísal perfektne a pravdivo

ZAUJEMCA: chceš ukázať svoju "naivitu" a kupovať šmejdy ? :-) vraj ako to môže uškodiť, tak si pozri pár príspevkov tých čo to brali naozaj, tráviace ťažkosti, bolesti žalúdka sú nič????

Lubnik

pridam aj svoj nazor, ja som minuly rok si objednal ten piperine forte, zmenil som aj stravu ale raz za cas si nejaku sladkost ci nieco nezdrave ako fast food dam, schudol som v priebehu troch-troch a pol mesiacov 16kg :)
skusim sa neskor odfotit a poslem tu fotky

psych.

Uškodiť ti možno neuškodia ale ani ti pri chudnutí nepomôžu neexistuje žiaden prípravok ani na umelej ani na prírodnej báze ktorý ti pomôže zhodiť telesný tuk a znížiť celkovú telesnú váhu, je to proste biochemicky nemožné a každý lekár by vás s tabletami na chudnutie vysmial.

haluza má pravdu je to v hlave a hlavne a chudnutie je komplexnejšia záležitosť nie je to len o tom kúpiť si tabletku ktorá z vás instantne zhodí všetok tuk, tak to proste nefunguje a nikdy ani nebude. To že je niekto tučný a váži 100kg v tuku vyplýva z jeho životného štýlu, stravovania na to aby niekto schudol je treba životný štýl a stravovanie zmeniť. Chudnutie = životný štýl, ktorý nie je len záležitosťou na 2 týždne, trvá to roky a žiadna tabletka to za nikoho neurobí na počkanie. A ak niekto nemá pevnú vôľu nikdy neschudne.

haluza

vsetky tabletky na chudnutie su podvod ! ziadny lekár ani lekárnik vám nepovie ako vážne vám možu trvale poškodiť zdravie, to je asi vsetko co sa dá s nimi dosiahnuť
chudnutie je hlavne " v hlave "
je to o sebazaprení a disciplíne, to vám žiadne tabletky nedajú, kto to nepochopí ani nikdy schudnúť nedokáže, s tabletkami alebo bez

psych.

Poviem to asi takto... Ľudia ktorí majú nadváhu a nedarí sa im zhodiť sú psychicky labilnejší, naivnejší a keď sa im nedarí siahajú po akejkoľvek hlúposti s vierou, že to určite zaberie a práve na takýchto naivných ľudí sú cielené firmy a podnikateľia ktorí vyrábajú "zázračné tablety a náplaste" na chudnutie ktoré samozrejme nefungujú, veď už keď sa len nad tým zamyslíte ako môže náplasť rozmeru 1cmx1cm rozpustiť telesný tuk, no nemôže takisto aj tablety na chudnutie, maximálne vám prečistia črevá budete mať hnačky a zdá sa vám, že ste schudli pritom vám v tele narobili viac zla ako osohu... Ľudia, ktorí veria na náplaste na chudnutie sú žiaľ hlúpi a naivní. Ak by naozaj fungovali každý by vyzeral skvelo a mal úžasnú postavu.

Babenka91

je jasne ze ziadny zazrak na pockanie neexistuje, ale ja napriklad po par dnoch uzivanie piperine forte aj ked zatial som neschudla citim ze mi je lepsie som tak viac nabudena

jolka959

Myslím že zázračné tabletky na chudnutie fungujú asi ako placebo maximálne veď na to mrkni. Keď chceš pomoc s chudnutím tak nemusíš hneď chňapnuť po syntetike. Pozri si nejakú neinvazívnu diétu a začni s ňou mrkni trebárz ketofit a ich ketónovú je to účinné a nie syntetické od A po Z.