Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?
arabelka

ahojte kočky :)
chcela by som sa opýtať či má niekto s nimi skúsenosť ..niežeby som si to chcela objednávať ale vŕta mi v hlave jedna vec... každom časopise na nás vykukuje štíhla baba a rozpráva svoj príbeh ako schudla pomocou nejakých tabliet ( nejaké z nejakej rastliny čo rozpúšťa tuky, nejaké čo sú z kapusty...)a predtým ukazuje fotky kde mala 30 kg naviac...jasné photoshop a vymyslený príbeh...veď 5 kg týždenne sa nedá schudnúť...nazvala by som to celé nezmyslom..ale nedá mi tá vec že každá taká spoločnosť garantuje vrátenie 100% peňazí ak im to vrátime a kľudne aj používané,,chcem sa opýtať či to niekto skúšal a ako to fungovalo...

Lucy Fox

tabletky BodyLight ako aj ine z casopisov a z forumov, ktore sa nam tlacia do popredia len co niekam klikneme su hovadina. vyskusala som so zvedavosti niekolko a nic ani tuk a to som k nim aj jemne zmenila stravu, nejedla od 18:00 hod, sladenu kavu len doobeda, vela vody, ziadne sladkosti a minimalne 2x denne davka cistej zeleniny a ovocia a pod., ani to nepomohlo, len som mala nervy, ze sa musim omedzovat. BodyLight garantuju vratenie penazi, pisala som im podla ich instrukcii este ani mesiac nepresiel a ani sa len neunuvali odpisat. Chcu vratit vyrobok ak s nim nie sme spokojne. Ale ako zistime ci sme spokojne ak to neuzivame? A co chcu teda vratit ked balenie na mesiac je zjedene??? No cele je to len blaf a uz nikdy viac ziadne tabletky na chudnutie nekupim. Bud to pojde stravou alebo mam smolu a budem uz zvysok zivota pekne plnostihla :D

marko_32

Dôležité informácie ohľadom chudnutia môžete nájsť na stránke www.tabletky-na-chudnutie.sk . Nájdete tu všetko čo potrebujete vedieť ohľadom rôznych spôsobov chudnutia a zdravého životného štýlu. Taktiež môžete nájsť aj porovnanie tabletiek na chudnutie.

ivonka133

Na każdej stránke musia byť uvedené podmienky na základe których sa vracajú peniaze.Podľa mňa je to celé podfuk.

martina.kovac

Ja z vlastnej skúsenosti odporúčam pozrieť na tieto tabletky: -odkaz odstránený-
vypadajú celkom slušne a máš tam aj ich hodnotenie. Akože neverím všetkým tabletkám a podobne, no efekt uričte majú. Ale je nutné k tomu pripojiť aj cvičenie - aspoň ľahké vrátane behania. :-)