Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?
arabelka

ahojte kočky :)
chcela by som sa opýtať či má niekto s nimi skúsenosť ..niežeby som si to chcela objednávať ale vŕta mi v hlave jedna vec... každom časopise na nás vykukuje štíhla baba a rozpráva svoj príbeh ako schudla pomocou nejakých tabliet ( nejaké z nejakej rastliny čo rozpúšťa tuky, nejaké čo sú z kapusty...)a predtým ukazuje fotky kde mala 30 kg naviac...jasné photoshop a vymyslený príbeh...veď 5 kg týždenne sa nedá schudnúť...nazvala by som to celé nezmyslom..ale nedá mi tá vec že každá taká spoločnosť garantuje vrátenie 100% peňazí ak im to vrátime a kľudne aj používané,,chcem sa opýtať či to niekto skúšal a ako to fungovalo...

munz

SLINET, ďalší odrb od klamára, ktorý chudne každý mesiac 11 kg, len je to každý mesiac iný prípravok- začínal so zelenou kávou, potom thermacuts a teraz triapidix v ďalších témach, no už fakt musí mať max 20kg :-)

bubli_69

Zdravim ja som brala adipex retard schudla som 14kg ale tieto tabletky zo zdravim nemaju vobec nic spolocne ak to chce niekto risknut nech sa paci, bude vam busit srdce budete sa potit niekedy to bolo dost neprijemne ale da sa vydrzat ale po mojich skusenostiach aj ked som schudla neodporucam.
Snazim sa uz iba sportom a jedlom inak to nikdy nepojde zdravo dole pametajte.

munz

PISTA, Rasovka je len firemníčka, snaží sa nabaláchať ďalších na piperine, tým že je to prírodné, aj vo vedľajšej diskusii o píše, že obsahuje 95% piperínu, keby aj 100%, tak sa z toho nechudne nezávisle od percentuálneho obsahu,
piperín zvyšuje vstrebávanie živín, takže možno sa z neho ešte lepšie priberie :-D
takže zmysel v tom nehladaj
snaží sa dievča :-)

pišta00

Rasovka trošku brzdi ak si si nevšimol/nevšimla nikto to tu neporovnáva, niekto tu zabrdol do témy liekov/steroidov/zakázaných látok, ktoré sú na slovensku legislatívou zakázané. Takže by som trošku prehodnotil, kto je tu mimo. (ak si stále myslíš že tu niekto niečo porovnáva skopíruj mi konkrétnu vetu alebo sa nauč čítať s porozumením). Nič to však nemení na tom, že žiadna voľne predajná tableta ktorá je prezentovaná ako tableta/náplasť na chudnutie nefunguje, niečo podobné ako šmejdi. Ak si myslíte, že funguje musí existovať odborná lekárska/klinická štúdia, ktorá účinky toho "zázraku" potvrdí. Žiaľ pokiaľ viem nič také neexistuje.

Rasovka

myslim ze porovnavat piperine forte a clenbuterol ci ine podobne pripravky je uz uplna blbosti... vzhladom na to tiez ze clenbuterol je plny chemie a piperine forte je cisto na prirodnej baze a kto porovnava tieto dve tabletky je uplne mimo

pišta00

Hej a navyše spôsobujú dlhodobé poruchy spánku a spôsobujú odpor voči jedlu, clenbuterol spôsobuje len že sa telo nadmerne potí a časom stráca svoju účinnosť, patrí medzi najlacnejšie látky na čierom trhu pre jeho minimálne anabolické účinky a kopu nežiaducich vedľajších účinkov. Pokiaľ sa nemýlim tak je to liek ktorý je určený pre ľudí ktorí majú nejaké problémy s dýchaním a nie je priamo určený ako spaľovač tuku alebo tableta na chudnutie. Mal som známeho, ktorý clenbuterol užíval a zničil si ním v 19 rokoch trvalo obličky a pečeň. Keď už neviete čo so sebou tak radšej budte tuční, s celulitídou ako si ničiť zdravie zakázanými látkami...

Berte ale na vedomie, že prístup sem majú aj mladí ľudia a nerád by som bol keby sa tu rozoberajú legislatívou zakázané látky, náhodou si to tu prečíta nejaký chlapec, ktorý si niekde cez internet zoženie nejaký odpad, začne ho brať a zničí si zdravie ako sa to stalo môjmu známemu. To, že je niečo zakázané a stiahnuté z trhu neznamená, že sa to nedá zohnať...

munz

ANATOLI a práve preto boli tie účinné stiahnuté z trhu lebo boli nebezpečné, mohli trvalo poškodiť zdravie, srdce a dokonca viesť až k smrti. Ako Adipex Retard, Reductil, Clenbuterol... A tie bezpečné ale neúčinné sú na trhu stále. Ale Tvoj príspevok je dobrý k čomu? Aby si ľudia začali zhánať tieto prípavky na čiernom trhu?

anatoli

ale su predsa tabletky na chudnutie. dnes su uz stiahnute z trhu. Su podobne amfetaminom, derivaty amfetaminove. Clovek po nich zarucene zhodi, a dokonca vykona aj poriadnu fyzicku aktivitu... pretoze priamo ovplyvnuju CNS.. Je to ale riziko pre kazdeho uzivatela, kazdy si musi uvedomit ci mu to stoji zato.. ale proste funguju... Su vhodne skor pre moc obeznych , ktorym uz ich obezita sposobuje mnohe ine tazkosti..

munz

RASOVKA = ďalšia nová zamestnankyňa podvodníkov, dovolím si tvrdiť, že to že si schudla z piperínu je KLAMSTVO

munz

RASOVKA = ďalšia nová zamestnankyňa podvodníkov, dovolím si tvrdiť, že to že si schudla z piperínu je KLAMSTVO