Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?
arabelka

ahojte kočky :)
chcela by som sa opýtať či má niekto s nimi skúsenosť ..niežeby som si to chcela objednávať ale vŕta mi v hlave jedna vec... každom časopise na nás vykukuje štíhla baba a rozpráva svoj príbeh ako schudla pomocou nejakých tabliet ( nejaké z nejakej rastliny čo rozpúšťa tuky, nejaké čo sú z kapusty...)a predtým ukazuje fotky kde mala 30 kg naviac...jasné photoshop a vymyslený príbeh...veď 5 kg týždenne sa nedá schudnúť...nazvala by som to celé nezmyslom..ale nedá mi tá vec že každá taká spoločnosť garantuje vrátenie 100% peňazí ak im to vrátime a kľudne aj používané,,chcem sa opýtať či to niekto skúšal a ako to fungovalo...

User_37597

baara8054
kriste pane co sa rozculujes?kolko mas rokov ze musis dat najavo tvrdostou mena ze si nasrata na osobu? :D
vsak ja som len napisala svoj nazor ktory je teda 50x mudrejsi ako to co si ty sem napisala po dvoch mesiacoch.davaj si kam co chces mne je jedno ved aj ja si budem komentovat co ja chcem :D

darkmother

skus si vyhladat tu na zdravi vo forach nazov toho "lieku" a uvidis. cim viac nazorov tym lepsie. moj nazor: neobjednavaj, nepomoze to a peniaze ti nevratia. alli POMOHLO aj mne, ale nie ze by som chudla z neho, ale skor vdaka kontrole jedla.

baara8054

BIBINA
ja si sem budem davat co ja chcem ked viem ze na mne to zabralo a tablety boli na 3dni tak nerozpravaj ked nevies....

nelinka22887

aj ja hovorim pohyb pohyb pohyb cista voda a ide to....sice na mna najviac plati stres ale aj tato metoda ale tak zas sa nestazujem lebo mam 170cm a 57 kg

User_37597

baara8054
ja predpokladam ze neumieras,,,co znamena ze budes zit aj po tychto dvoch mesiacoch tak ked budes rok po prestani brati tabletiek potom sem davaj tvoje mudre poznatky..takto ti nejaka zenska co ma vacsiu vahu hned na to naleti a nakoniec zisti o rok ze ma jojo efekt 4x taky...

baara8054

no ja som si kupila slim 309 za 15 dni som schudla 7kg a po 2mesiacoch nemam ziadny jojo efekt vaha sa mi stale drzi....

isabella

tabletky na schudnutie neexistuju, keby existovali, tak by sme sa vsetci napchavali v mcdonalde od rana do vecera, dali si za tym jednu tabletku a mali by sme pri tom postavy 90 60 90...
a to s tym vratenim penazi je do velkej miery od*b, lebo to ty im budes musiet dokazovat, ze ti to vobec nepomohlo a to je takmer nemozne a zamietnu ti to...