Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?
arabelka

ahojte kočky :)
chcela by som sa opýtať či má niekto s nimi skúsenosť ..niežeby som si to chcela objednávať ale vŕta mi v hlave jedna vec... každom časopise na nás vykukuje štíhla baba a rozpráva svoj príbeh ako schudla pomocou nejakých tabliet ( nejaké z nejakej rastliny čo rozpúšťa tuky, nejaké čo sú z kapusty...)a predtým ukazuje fotky kde mala 30 kg naviac...jasné photoshop a vymyslený príbeh...veď 5 kg týždenne sa nedá schudnúť...nazvala by som to celé nezmyslom..ale nedá mi tá vec že každá taká spoločnosť garantuje vrátenie 100% peňazí ak im to vrátime a kľudne aj používané,,chcem sa opýtať či to niekto skúšal a ako to fungovalo...

mipolasova

Ahojte, ako to tu tak citam tak sa smejem:) vsak kapustu nam odjakziva davali stare matera aby sme pribrali:) a vas nejaka reklama zbalamuti na uzivanie tabliet z kapusty na chudnutie:)) Pohladajte tabletky na rychle chudnutie Oxotrim + trosku pohybu a vysledky sa dostavia za par tyzdnov.

Vyziva

Výživové doplnky zavádzajú so svojimi informáciami. Ak správne sformulujú svoje tvrdenie, tak dokážu presvedčiť laickú verejnosť o účinkoch. Väčšinou však nemajú žiaden účinok.

Alli (orlistat) funguje na pricípe rušenia účinkov lipáz, čo je enzým štiepiaci tuky v našom tráviacom trakte a preto ním len prejdú (dokonca sa môže stať aj únik stolice pri prudšom pohybe). Osobne by som ho neodporúčal nikomu s nadváhou, pretože je možné schudnúť úplne v tej najväčšej pohode aj bez neho.

anina41

Ja som vyuzivala cele balenie kapustovych tabletiek a neschudla som ani deko prisaham a teraz mam alli a dve kila su dole tak sa tesim...skuste ich

lell11

K adipexu retard - to si dobre rozmyslite.
Pre tych ktorych trocha zaujima chemia: v adipexe je ucinna latka fentermin, ktory sa strukturne dost podoba k amfetaminu, teda posobi na tie iste receptory v ludskom tele - tym padom vyvola tie iste neziaduce ucinky, aj ked v miernom vydani(busenie srdca, strach, zmatenost, zapcha) Ale navykovost ta ista...
Navyse ked ich prestanete brat, kila pojdu zas hore.

Mrska Silvuska

ADIPEX RETARD, tabletky, ktore ti potlacaju chut do jedla. u nas v SR ich nedostanes, v ČR ti ich na aj na náš predpis vydaju, plati sa okolo 20 eur za balenie na 3 mesiace. Treba davat ale velky velky pozor, ako na koho zaberaju, pretoze maju vela neziaducich ucinkov a pokial sa po tych 3mesiacoch nebudes kontrolovat, nasleduje jojo efekt. Odporucam jedine vtedy, ak potrebujes nastartovat "seba sa" na chudnutie, t.j. mesiac skusit tieto tabl., ale potom stop s nimi.

Monštrica

Som hrozne sklamana. uz pred mesiacom som si objednala kapust.tablety. Vysledok? Ziaden, pripadam si tlstejsia ako som bola. Skoda penazi za hlupoty!