Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

katikaluz14

Yorka-nielen ty.Bolo obdobie kedy mi bolo,ale že úplne jedno to,kam chodím a tak.Nezáležalo mi na tom nejako zvlášť,až kým mi nezačali krvácať ďasná.Postupne mi to začalo byť dosť nepríjemné.

yorka

mildo chodim uz nejaky cas do sukromnej stomatologickej ambulancie v Perle Ruzinova a peniaze vobec neriesim. Zazila som si kadeco co sa tyka lekarov, zubov a podobne a co som rada, ze momentalne chodim k niekomu, kto ma aj cas na mna, aj chut mi pomoct, ked ma daco trapi a to je pre mna priorita. Za takuto starostlivost si aj rada zaplatim po pravde:) Imka no je to tak, niektori chlapi maju obavu, taky akoby respekt pred zubarskym kreslom. Moj chlap tiez mal take obdobie, ze ked mal ist len na preventivku tak noc predtym nespal, co mal myslienky, ze jak tam pojde, co sa bude diat:D

matriska

IMKA13

Ale aj to je cesta, nie?? Predsa len ked je nejaky sposob ako pomoct niekomu tak preco to neurobit. To s tou poistovnou co tu zaznelo, tak to je dobre sa vo svojej poistovni priamo informvoat ako to je :)

spilba

Mildo a nebol s tým problém, keď to je súkromný zubár? Ale tá tvoja poisťovňa to má nejako tak, že preplácajú do nejakej sumy za rok nie?

mildo77

ano viem , Dr Miklatek na tehelnej 26, Dental plus. je sukromny platis si vsetko sama ale potvrdenku mozes zaslat poistovni a ta ti nieco preplati ak mas aj preventivnu prehliadku raz za kok. Mam to vyskusane " mam Union poistovnu a preplatilAMI TO CELE.
chodim tam kazdy rok. Milan

vierocka66

danielkka1 tak tí majú riadne ceny, o tom som už počula od kamošky. A teda ja nie som, že žrgloš.
Za dobrého doktora som ochotná si zaplatiť, ale tiež som názoru, že odtiaľ potiaľ :) Aby ma to nezruinovalo ;)

martinka090

Matriska to nemyslis vazne. Aj si sa s nim niekam posunula, zakrocila si ty dako? Lebo toto neviem, nemohla by som sa ja na to doma prizerat, by som asi nervy mala, ze nechce ist, ze by sa o seba a svoje zuby nestaral. Ked viem, co vsetky problemy s nimi obnasaju.
To bielenie zrejme splnilo tvoje ocakavania, ked si taka rada z toho, teda aspon podla toho co pises mi to tak doslo :)

Danielkka1

ja som si robila zuby u schill dental clinic Ba a som nadmieru spokojna... je drahy ale profesionální pristup a kvalita...