Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

matriska

YORKA

Kazdy potrebuje iny pristup, to myslim, ze by malo byt aj kazdemu lekarovi jasne, a preto by mal aj vediet, ze ako ku komu pristupovat. Aby ten clovek nemal zbytocne obavy, aby zbytocne nezutekal. :)

eskii

..yorka ako dobrý nápad to nepripadá ani mne. Tie peniaze čo dáme sa nám vrátia v podobe dobrej starostlivosti. Aspoň u mňa to tak bolo a je.

yorka

spilba ano prekonal sa a vyrazne mu k tomu pomohla aj moja dr. Banasova, ktora vopred vysvetli, co bude potrebne robit a to cloveka tak aspon trochu upokoji. Teda aspon mojmu drahemu to pomohlo prekonat strach, obavu. Siminii ano presne k tomuto nazoru, co si ty napisala sa ja priklanam. Su veci pri ktorych mozeme pri cene zavriet oci a siahnut po nizsej, po nejakej lacnejsej variante. Ale pri lekaroch mi to nepripada dobry napad. Ani by som to tak v zivote nerobila;)

siminii

Ahojte, prečítala som si komenty, čo ste písali. Yorka osobne moc nevidím dôvody na to, že prečo by si mala na ceny pozerať, keď idem do obchodu, že si kúpiť topánky, oblečenie, tak to pozerám to hej, ale keď ide o zdravie, o zdravotnú starostlivosť, tak tam mi príde proste uletené na to pozerať a duplom ešte aj podľa toho sa riadiť.

sporenta

magduska...máš pravdu, ale v danej situácii, ktorá momentálne na Slovensku je sa treba vopred informovať či je možné prísť...oboznámiť doktora s problémom aby sa vedel tiež zariadiť...:)

magduska

...raddii, ked problemy so zubami su tak velmi individualne...ze u kazdeho to moze mat iny priebeh, hlavne moj nazor je taky, ze netreba nic podcenit, treba mysliet jednoznacne na to, ze ak sa nejaka bolest objavi alebo nejaky neprijemny pocit, tak sa treba co najskor dostat k lekarovi...:)

Raddii

svokra mala podobné problémy a ona hovorila, že mala aj taký pocit akoby si necítila zuby, akoby jej tŕpli alebo neviem ona mi to tak popisovala, stretla si sa aj ty s niečím takým?

sissiny

Katika krvacanie dasien teda nie je sranda ani len nahodou. Ved to su problemy, ktore podla mna nik nechce zazit. Sak to je neprijemne a to aj dost obmedzuje nie? To si si musela aj pri umyvani zubov davat pozor nie?

katikaluz14

Spilba-hádam hej.Veď človek nemôže hentak fungovať donekonečna,že sa neustále stresovať.Šak treba mať jasno v tom,že to robím všetko pre seba pre svoje zdravie a treba to zvládnuť.Uvedomiť si tie benefity prevencie.