Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

dinda12

to hneď človeku aj sebavedomie zdvihne..viem aj ja o tom svoje..ale s bielením to tiež nejako netreba preháňať..stačí ísť raz za rok na bielenie..aby to aj zuby nejako neoslabilo..

sporenta

matriska...veď prečo aj by to malo byť posledný raz...predsa len ak vidíš zmenu...ak vidíš, že je to lepšie, tak treba do toho ísť...aspoň môj názor je taký a ešte keď aj iní ľudia ti úsmev budú chváliť, tak to je pocit nadovšetko...:)

matriska

MARTINKA090

Takeho majstra, co sa radsej bude napchavat tabletkami akoby sa mal vziat a ist k lekarovi teda mam aj doma. U neho je problem ten, ze ma z detstva nie moc dobre skusenosti a nesie sa to s nim. Aj ked nerozumiem preco este nezmenil doktora ku ktoremu chodi, ked s nim neni v pohode. Asi budem musiet ja s tym nieco urobit a to rucne strucne. Ze ho objednam a dotiahnem. A bude vybavena vec. Ja nemam nejaky problem, co sa tyka zubov, teda ked mozem hovorit o pritomnosti, teraz je vsetko okej, aj na preventivky chodim, aj na dentalnu hygienu, aj na bieleni som uz bola :)

Julka266

Magdi to veru vacsinou tak byva, ak nemame dobru skusenost so zubarom, ze bud sa nam nevenuje alebo neriesi nase problemy, to poto chapem, ze ani na preventivky clovek nechce ist :/

spilba

Martinka o týchto veciach myslím, že by najviac vedeli rozprávať tí, čo o zuby prišli, že majú teraz korunky alebo protézu, tí si podľa mňa veľmi rýchlo uvedomili, že mať svoje zuby a takúto nejakú náhradu tak je to sto a jedno, ale niekedy proste na výber neni

martinka090

Kolacikova je to nielen o tom, ze tabletky proti bolesti zatazuju zaludok, ale co tym clovek ziska, ze sa zbavi len bolesti na chvilu? Este jeden den sa tak da akoze prezit. Ale nejako dlho by som to ja riskovat asi nezvladla. Predsa len prist o zuby alebo co len kvoli nejakej nedbanlivosti, to by ma fest mrzelo :/

sporenta

maduska...ale to asi pramení z toho, že si v pohode s ňou...myslím, že takto by to malo byť ako si popísala...len bohužiaľ nie je to tak v každom prípade...ale aj ja som názoru, že treba chodiť k lekárovi hneď a zaraz keď máme aj keď už len začínajúci problém...

mijja

Magdi, keď to si človek často uvedomí až potom, potom keď problémy prídu, keď bolesť príde, aspoň môj pocit je taký.
Akože keby som nemala so zubárkou dobrú skúsenosť, že by som jej nedôverovala, tak možno tiež by som mala obavy, no našťastie nemám :)