Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

helencita

Dinda pre mňa bol problém nielen čakanie v čakárni ale aj na dátum ako taký, lebo väčšinou to aj mesiac som čakala na objednanie, keď preventívka alebo niečo a to proste ja v hlave hneď scenáre kadejaké a nespávala som.

tomino874

lalinka myslíš, že u mňa to bolo takto zakaždým? To vôbec nie, tiež mi trvalo, kým som prišiel do tejto fázy, že proste som si viacej začal uvedomovať to, že je to treba, že to robím pre seba a pre nikoho iného.
Marioneta toto s tebou súhlasím to je fakt, lenže netreba sa na gény spoliehať a treba sa starať, predsa len preventívka je raz do roka, to myslím, že to z nikoho by neubudlo.

marioneta

/tomino874/ to je super, ze si problem nemal, ale ono velmi vela urobi aj to aku mame geneticku predispoziciu co sa zubov tyka, lebo poznam vela ludi, ktori maju pekne zuby a ani sa poriadne o ne nestaraju a zase aj takych co furt maju nejaky problem a ti sa im venuju dost

dinda12

kubita to čakanie mňa dokázalo veľmi aj vystresovať..preto som rada, že už to nemusím absolvovať..ale že mi stačí prísť chvíľku pred..

lalinka12

tomino ty si to uvedomuješ, že je potrebné pravidelne chodiť, lenže väčšina mužov, aspoň teda v našej rodine to majú vo zvyku furt len odkladať na vedľajšiu koľaj :/

tomino874

mariama a problémy so zubami tie dokážu veľmi strpčiť život, takže to ozaj nemá zmysel vôbec odkladať. Osobne sa chystám v blízkej dobe na bežnú preventívku, len sa musím objednať. Lebo cca takto pred rokom som bola naposledy. Minulý rok našťastie žiadny kaz ani nič.

kubita

pre toto som ja rada, ze chodim do sukromnej ambulancie, lebo nemusim niekde takto vyckavat, ale sa telefonicky objednam a tak sa aj k pani Banasovej dostanem, tak ma aj vezmu dnu, ze nemusim niekde pol dna vyckavat, to je pre mna velka vyhoda, kedze musim toho stihat kvantum a najma nemozem si dovolit niekde prec byt cely den, ked mam dve male baby doma :)

mariama254

For you - matriska
Dokazu sa tahat dlho, preto ja ked mam nejaky problem, bolesti alebo nieco, tak hned idem po tom aby sa to vyriesilo. Nemam rada, ked ma nieco dlho trapi, ked ma to sklucuje, to z toho som na nervy.

kuzelnicka

Eskii tak teraz to treba chápať, že sú takéto obmedzenia a proste musíme sa tomu prispôsobiť, veď je to vlastne všetko pre naše zdravie.