Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

anitka30

to tak mnohokrat je to ozaj tak ako pises ;)
len pre niektorych ludi je proste jednoduchsie na niektore veci kaslat, nevenovat im pozornost, ved ked nas nic netrapi tak naco mysliet na nieco take ako preventivka, neraz som sa s takymito recami stretla napriklad u mojho brata, cize presne viem jak to chodi

lilinida

...klara to potom clovek na to pride, ked uz je dobre, ze vlastne co sme zanedbali a pritom uplne zbytocne, ze sa dalo tomu pekne predist.

Klara154

No mojmu otcovi to bolo zo zaciatku jedno, ale postupne jak prichadzal o zuby tak nebolo mu to prijemne, to som videla, ved ho poznam, esteze dr. Banasova ku ktorej ja chodim sa venuje aj takymto veciam a vzala otca do parady, sice nebolo to easy, ale zvladla to podla mna fajn. Otec sa konecne smeje, rozprava a nehanbi sa.

tomino874

lalinka len u mňa to tiež prišlo až keď sa toho začalo kopiť a prišiel som na to, že samé problémy neprišli a samé neodídu, že všetko to malo na svedomí zanedbávanie a keď niečo nezmením tak sa ani to nabaľovanie problémov nezmení. Jednoduché nie?
Klara toto bola inak vec ktorej som sa bál, že by som aj ja o svoje prišiel a to si neviem predstaviť akoby som fungoval.

Klara154

Kubita lenze neni to dobre, sama som na to prisla, ze ked nieco nechame zajst daleko ked ide o zdravie potom uz niet jednoducho cesty spat. Moj otec roky zanedbaval doktorov vo vseobecnosti, postupom casu prisiel o vsetky zuby a teda potom nechcel uz ani nikam chodit, hanbit sa ked sme ho zavolali, ze sme chceli niekam na vylet ist, ale nastastie sa mi ho podarilo presvedcit, aby si dal na novo urobit zuby, ze proste jestvuje takato moznost a aspon sa nebude hanbit a ozaj to je o inom.

lilinida

..tomino jasne, ze je to nezmysel proste cakat, ze nejako bolo a nejako bude, to nie. Pretoze moze sa objavit maly kaz teda problem ktory vyzera, ze je maly ale napokon prerastie do velkeho :/

kubita

tomino mne toto pripomina mna, ale v inych veciach nie zrovna pri doktoroch, tiez na niektore veci clovek musi prist sam ako sa hovori, ze musi sa ucit na vlastnych chybach, niekedy je to sice drsne, ale len to nas mnohokrat nauci konat inak

lalinka12

tomino som rovnakého názoru, že to nie je nič, čo by človeka nejako akože malo obmedzovať, takže nechápem, ale tak každý sme iný, len ja chcem aby sme v rodine predišli nejakým problémom, predsa len nie je nad to mať svoje zuby a chcem aby sme urobili všetko pre to aby sme tie svoje mali čo najdlhšie :)