Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

tomino874

Už dlho. Ale tiež som sa do Pearl Dental dostal až po čase, až kým som si prešiel kadejakými strastiami, bolesťami. Trvalo kým som sa prebral a začal niečo so svojimi zubami robiť, ale teda včas. Lebo ešte mi ostalo dosť vlastných :D

Klara154

Tomino ty tam chodis uz dlho? Maloktory chlap k tomuto pristupuje podobne ako ty. Vela poznam skor takych co to maju ako sa hovori na salame.

gabrieeelka

Tomino tak to by sa nemalo diať niečo také ani pri štátnom lekárovi. Pri súkromných som sa nestretla, žeby mal niekto problém s prístupom. Ale tiež záleží aj na kvalite práce, najmä keď ide o korunky alebo niečo také, pri čom ozaj treba cit a precíznosť.

anitka30

to je dobre, to je zaklad, lebo podla mna ozaj by mali doktori velmi individualne pristupovat k pacientom, to akoze bez debaty!

tomino874

Tak každému niekto iný môže vyhovovať, záleží aj či sa človek akože obáva zubárov, že má strach celkovo alebo čo je pre neho prioritné pri výbere. Ja už nejaký ten piatok chodím k stomatologičke Baňasovej, lebo mi vyhovuje aj jej prístup k pacientovi a ozaj venuje ošetreniu dostatok času, že nevybaví pacienta len tak medzi dverami pomaly ako to mal môj predošlý doktor vo zvyku.

HenaZ

klara hej take mam na mysli..ono to nie je prijemne, niektori ludia to neriesia aky maju chrup ale teda ja napriklad keby som mala nejake problemy..zeby som mala nieco na zuboch alebo tak, tak by som sa hanbila aj usmievat..to by mi hned zrazilo sebavedomie..

strakino

toto som mal aj ja problem isteho casu a presne z toho, co pises som to mal, preto som aj s tym zlozvykom sekol a teda nemohol som urobit lepsie :D