Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

Sklamana001

Dobry den, absolutne neodporucam Mudr. Mariu Simkovicovu,ma vysoko neprofesionalny pristup. Ked som k nej prisla 1x objednana na konkretny cas, nechala ma cakat 25 minut ( druhy den dokonca 50min). Prisla som tam s nalomenym zubom, doktorka sa mi na to pozrela a povedala, ze to nie je problem, ze mi tam dokaze spravit& vyplnit bielou plombou (fotokompozit). Prvy den som tam stravila 1,15 min, pricom mi bez toho aby sa ma opytala vybrala nervy zo zubu, zbrusila ho skoro az na koren a supla mi tam docasnu vypln, s tym, ze mi dala termin na nasledujuci den. Za toto som zaplatila 100 eur + 13 eur za panoramaticky rontgen ( napriek tomu, ze mi uz jeden rontgen urobila u nej v ordinacii) Ked som odchadzala opytala som sa,ze kolko mam zajtra ratat za dokoncenie toho zubu a doktorka mi povedala, ze ~uz len~ 60eur. (10 injekcia, 50 vypln). Na druhy den mi tam pichla capy, bez toho aby sa ma opytala alebo sa len o tom zmienila( jeden kovovy, ktoreho hrot mi dokonca vidno) ale to by nevadilo, vsak capy zub v podstate zosilnia, problem bol v tom, ze mi spravila namiesto normalneho tvaru zubu len pahyl!!! ked som sa opytala, ze preco mi to nedorobi dokonca, povedala, ze to sa neda, ze sa musim objednat na korunku !!! ( dalsich 200 eur )skoro som tam odpadla, kedze o korunke rec nebola za cely ten cas ! Ked som sla platit, cakalo ma dalsie prekvapenie, ze vraj dalsich 100 eur?! ( a to najskor zacala mliet ze 100 + 60, cize by ma to vyslo 260 eur). Zaplatila som nakoniec len tych 60 ( spolu teda 160 za oba dni +13 za rontgen), ale nikdy som sa necitila tak zle a bola to moja najhorsia skusenost s akymkolvek lekarom. (len na doplnenie: doktorka permanentne s niekym telefonovala, aj pocas toho ako mi robila zub, poskrabala mi ihlou vnutorne lice, udrela ma sacou hadickou do tvare, kopol ma el.prud z masinky ktoru nevedela pouzivat, lebo som dostala vyboj najskor do brady, ked ju testovala ( na mojom svetri !!!) a potom dalsie 3 do dasna !), ako uz bolo spominane inde, rada prepina do madarskeho jazyka, co je vam neprijemne, lebo neviete o com sa rozprava..je mi to luto, ze musim toto pisat, lebo nechcem nikomu poskodit, ale pokial nie ste milionar, ktory ma kopec casu a penazi, tak vam tuto stomatologicku vyslovene neodporucam. (oh a este ceresnicka na torte, zo dna na den zmenila cennik v ordinacii->vsimla som si to len kvoli tomu,ze ma nechala tak dlho cakat).

Dany234323

Dobry den,

VELKY POZOR SI DAVAJTE NA ZUBARKU: MIROSLAVA SAJKOVA KNAPOVA - DENTALISSIMO, absolutne neprofesionalna, nezodpovedna, ktorej ide len o peniaze.

Natahuje klientov aby si mohla pri kazdej prehliadke vypytat peniaze, odpovede na otazky typu co mam zo zubom, treba od nej vytahovat ako z chlpatej deky!

Ak sa clovek ma len trocha rad bude sa tejto nezodpovednej osobe, ktora ma nepodarkom titul zubarky vyhybat ako cert svatenej vody!!!!

Poucte sa od cloveka, ktory sa popalil.

Jan1964

Ahojte, vie mi niekto poradit dobru kliniku , kde urobia kompletnu rekonstrukciu zubov vcetne implantatov rychlo, kvalitne a bezbolestne. Budem rad za vsetky rady :-)

catto

Ja mam velmi dobre skusenosti s MuDr. Sonou Vlckovou, ma uplne novu ambulanciu v poliklinike v Karlovke. Je sice sukromna, ale na Bratislavu ma podla mna uplne prijatelne ceny. je ustretova, mila, a vidiet, ze ma svoju pracu rada. Je precizna a ja som velmi spokojna s tym , ako mi urobila zuby. a paci sa mi aj jej stranka :o) dentinika.sk

palciacka

Velka spokojnost s dr.Lehotskym na Mierovej v BA, cista,bezbolestna a pekna robota...profi osetrenie, ktore som zazila predtym jedine v zahranici. Cena primerana kvalite.

Rowenta11

negat hodnotenie tiez pomoze, teda, radim vsetkym sa z daleka vyhnut Dr. Kupcovej Ide, chodite ako na klavir, platite vsetko, stale to reklamujete a koniec je delikatny, pridete o zuby, mala som tu cest, robila mi dva, oba mam uz momentalne mrtve a idem idem na resekciu.
Pracuje naraz na viacerych pracoviskach, udajne aj v ruzinovskej nemocnici, katastrofa, velmi zle varujem pred nou.

Lucy.S

Pre mňa jedine Schill dental.. chodím k ním odkedy bývam v Ba a nemôžem povedať ani pol krivého slova... sú drahší to je pravda, ale prístup a vyšetrenia klobúk dole...

zewa

Ja mozem odporucit Dental centrum Dobeš. A neviem, co su normalne ceny podla vas, takze k tomuto sa neviem vyjadrit.

anulienkasks

najlepšia zubárka v Bratislave s normálnymi cenami je MUDr. Mária Šimkovičová, ktorá pracuje na Antolskej 4. 0905662407