Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

vona

Ja by som odporucila Artdentistic, Dunajska 8. MUDr. Michna a MUDR.Michnova. Uzasny pristup, ciste a nove prostredie, moderne pristroje. Super to tam je !

Mimulus

Ja viem o dobrej zubárke ale nie je priamo v Ba. Je to súkromná zubárka a jej dcéra má ambulanciu a prax hneď vedľa. Dokonca ponúka aj stomatologickú prax. Nehovorím že je najlacnejšia ale ešte mi v živote netrhali zub a to mám už 30 rokov :) dokáže urobiť aj nemožné...

www.azet.sk

Dano25

Ked chces ozaj kvalitu, skus osetrenie s mikroskopom. Trva to trosku dlhsie, ale je to bezbolestne, blomby neviditelne a vyvrta sa vsetko co treba a nie ako zubarka pred tym, ktora mi pod blombami nechala kazy.
Nie je ich vela,ale skus dentapex.sk alebo cmsdent.sk

MMMaruska

asocialko, dobry zubar je taky co ti neznici zuby ale sa o ne postara vhodne. Nemam nejake zlozite problemy len momentalne mensi kaz, a chcem zubara co mi ho bezbolestne opravi a vramci moznosti aj nie draho, ale radsej si za tu kvalitu priplatim:)

asocialko

Co znamena dobry zubar? :-) Pre niekoho je dobry zubar ten co je lacny a pre ineho ten kto mu bezbolestne urobi vysetrenie alebo ten kto ma po ruke velky rentgen a chirurga vo vedlajsej miestnosti. Napis ake su tvoje poziadavky, pretoze ako vsetko aj toto sa odvija od ceny,