Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

henyka321

Mia a kde sidli MUDr. Vlckova? Je mlada, stara, mas aj mail adr. ci tel, c?
Ja mam strasny strach totiz. Budem si musiet dat asi nejaku pilulku na
ukludnenie, ale to tiez by som chcela dohodnut asi s nou.

marioneta

/IvanaIva/ ale tak to je potom ich problem, podla mna dobry zubar oboznami cloveka o tom, co je potrebne dodrziavat aj ked uz ma korunky ;)

IvanaIva

Sissiny
- len sú ľudia, čo si myslia, že keď majú korunky, tak pomaly ani k zubárovi nemusia chodiť..no opak je pravdou..nie je potrebná taká výmena, keby náhodou niečo s tým ťa zubár oboznámi.. :)

sissiny

Tak to je jasne, ze by som sa o zuby starala, ze by som ich nenechala len tak, aj ked su to korunky. Nechcela by som to zanedbat. Poviem ti, ze celkom si ma aj potesila, ze by mohli vydrzat dlhu dobu, ze az tolko, ja som myslela, ze mozno po nejakych piatich rokoch alebo tak bude potrebna vymena. No toto co si napisala je pre mna super spravicka :)

IvanaIva

Sissiny
- na ako dlho by si sa mohla spoľahnúť?..korunka, ktorá je kvalitne zhotovená je aj na celý život..za predpokladu, že sa pacient o zuby príkladne stará..keď sa nestará a nedodržiava zásady správnej hygieny, o zub v konečnom dôsledku môže prísť.. ;)

sissiny

Dakujem za tip, len toto neviem ako cele zistim, ze ako tie korunky zubar robi, ze ci ich robi dobre, co sa tyka tej zivtnosti koruniek, tak na ako dlho by som sa mohla spolahnut, ze by mi mohli vydrzat?

lilinida

..ano, ano. Ale ako tu uz zaznelo je podstatne aby boli kvalitne aby vydrzali dlhe roky. Ked teda s nimi pocitame do buducna, predsa len by to nemala byt investicia, len na chvilku..

IvanaIva

Sissiny
- neviem či v tomto smere by som riešila, ktorý zubár robí alebo nerobí korunky, ale skôr to, ktorý ich robí dobre, kvalitne..osobne to je vec, ktorú ja považujem za nesmierne dôležitú..pretože od toho všetko závisí.. ;)

Mia16

Vrelo odporucam sukromnu zubarku MUDr. Sonu Vlckovu, perfektny pristup, sice si priplatite, ale za kvalitne odvedenu pracu a cas ktory vam venuje je to si myslim akurat. Vzdy vypocuje, poradi, profesionalna praca, ktora vydrzi+ krasne prostredie moderne, sestricka takisto mila, usmievava. Urcite odporucam vsetkymi 10timi!!!!!!!!!!!!!!!!

sissiny

Robi korunky kazdy zubar? Nemam s tym skusenosti, preto by som rada vedela, ze ako to cele prebieha, co tomu vsetkemu predchadza a podobne na co sa pripravit ;)