Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

dinda12

tak to je už silná káva aj na mňa..áno s odmietnutím som sa stretla aj ja..s tým sa v živote stretne asi každý..ale toto?..to je moc..ešteže ja som sa odkedy chodím do Perly Ružinova k zubárke s niečím takýmto nestretla..lebo to až nerozumiem tomu ako niekto môže takto vybaviť pacienta medzi dverami..to je až na zaplakanie..

Julka266

Je mozne, mozeme si vybrat svojho zubara to ano, to je super, len najst ho nie je vzdy jednoduche, viem o com hovorim. A hlavne je to tazsie ked ma clovek problemy so zubami. Teraz nedavno som sa s kamaratkou rozpravala, ze sa isla prehlasovat k nejakemu zubarovi a ten sa jej pyta, ze mate nejake problemy so zubami? Ze ma, tak, ze to si nemoze dovolit ju vziat a bola vybavena.

katikaluz14

Yorka-krvácajúce ďasná,to je teda problém,ktorý si vyžaduje riešenie,čo najskôr.Takýto problém nepočká ani náhodou.To je potrebné podchytiť čo najskôr.Aj keď žiadny problém so zubami nie je na mieste odkladať.Toto už duplom nie.

yorka

to ano, najhorsie je, ked mas problem, ktory ta fakt trapi a nevies si pomoct, nevies ci je lepsie u lekara zostat alebo hladat ineho, ja som tak mala krvacajuce dasna, zufala som z toho bola nevedela som co skor :(

katikaluz14

Julka266-to máš síce pravdu,ale dajú sa nájsť aj takí,čo sú ochotní.Vedia čo robia a robia to s radosťou aby človeku pomohli.Ale viem o čom hovoríš,lebo tiež som stretla rôznych a som rada,že už teraz mám zubárku,ktorá mi vyhovuje.

jozkojojo

julka myslim ze v dnesnej dobe je to celkom normalne aspon ma ale clovek moznost si vybrat kam chce chodit kedysi to tak nebolo ani zdaleka dnes nastastie mame taketo moznosti

Julka266

Katika, len to tiez bohuzial nie je take jednoduche, nie kazdy sukromny zubar ma chut sa ti venovat a zaujimat sa o tvoj problem, preto je mozne, ze bude musiet vystriedat viacerych ako aj ja aby nasla niekoho, kto by jej vyhovoval.

sissiny

Tak jasne, kadejaky ludia su, ale toto je vec, na ktoru si ja dam pozor, predsa len co som si pozerala trosku zistovala, tak to nie je najlacnejsia zalezitost a ked to chcem si dat spravit a budem to uz vsetko mat a zaplatene, tak uz si ich budem strazit aby som problemy nemala

Mia16

henyka321 - Mudr. Vlckova ma sidlo na poliklinike v Karlovej vsi. Ambulanciu ma hned na prizemi (v dverach pri optike) ale treba tam zazvonit, lebo ambulanciu ma oddelenu a ma tam svoju sukromnu cakaren. Cislo mam ale niekde zapatrosene a aj mail takze priamy kontakt momentalne nemam. Na internete si ale myslim ze cislo tam bude mat zverejnene a aj mail. A je to mladsia pani.
Ale strach by som neriesila , lebo z vas hned opadne ako uvidite tie krasne prijemne priestory a ten profesionalny pristup...dalej uz ani nehovorim..:) treba sa presvedcit na vlastne oci.

katikaluz14

Henyka321-ak ti môžem poradiť tak je dobré sa obrátiť na súkromnú ambulanciu najmä ak si na tom takto,že máš strach,obavy.Aj keď poviem ti tak,že ja som mala tiež.Ale všetko je to o tom akú skúsenosť máš s lekárom.