Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

Kamcita23

zandriara to ti teda rozumiem, ze si sa dala na to vyriesit to co najskor, prosim ta nevies nahodou ako to ma ta zubarka o ktorej si ty pisala napriklad s korunkami? ci nieco take robi?

vierocka66

podstatné je to, že ťa s tým oboznámi, ale tiež, že to spraví, že ten tvoj problém bude riešiť, že to nenechá len tak ísť do zabdunutia. To je podľa mňa kľúčové!

zandriara

nie je to o tom, ze by som sa nevedela zrovna tej zmrzliny vzdat, ale proste mam ju rada a sposobovalo mi to bolesti, ktore neboli zrovna prijemne :/ preto som vyhladala pani zubarku Banasovu a ona tento moj problem vyriesila, objasnila mi, kde je problem, preco mam tie bolesti a tiez aj co sa s tym da robit :)

yorka

ani ja nie. Viem ako si to myslela, ale viem sa aj vcitit do nej ako to vnimala ona, ked mala ten problem. Najma ked mas nieco rada, ma ti to robit radost a miesto toho zazivas bolesti, ktore teda prijemne nie su ani len nahodou tak to je na nic :(

norvana

ale ja som to nemyslela zle, len som to chcela tak trosku odlahcit takyto problem :) viem, ze to nie je jednoduche zit s bolestami zubov :/

yorka

ty si sice z toho robis srandu, ale ked mas nieco rada a pri jedeni proste mas bolesti. Ze ti to dane jedlo sposobuje bolest, tak to uz taka sranda nie je. Je to dost neprijemne a ja osobne by som sa tiez nevedela vzdat niektorych veci :)

zandriara

mala som bolesti, sice neboli take strasne, ze by som nemohla kvoli nim spavat alebo nieco podobne, ale z casu na cas sa objavili a dost ma to zacalo obmedzovat, ked prisli napriklad ked som si dala zmrzlinu :/ preto som uz musela nieco urobit :)

Kamcita23

ty si mala aj nejake problemy so zubami? ze by si mala bolesti alebo kazy alebo cosi take? ked si k takemuto kroku pristupila? :)