Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Mona1

zadorka, s Notinom mam skusenost aj ja a dobru, jak pises tam je ta istota, ze mi pride ozaj to co si objednam a najma v dobrej kvalite, nemusim skusat a riskovat kadejake noname eshopy o ktorych nic neviem :)

hildahil

Romanka potom prídeš na to, že v predajniach sú tie parfumy také drahé v porovnaní s eshopom, že akože úplný nonsens!

Romanka25

zadorka je toto podla teba spolahlivy obchod? Lebo doposial som vobec taketo veci cez internet nekupovala a teraz kedze su obchody zavrete som na to odkazana a teda idem sa zblaznit z toho jak pozeram ponuky. Je tu mnozstvo obchodov, rozne ceny, rozne vone, teda akoze vybrat si, z kade nakupit nie je take easy. Uz viem preco som zakazdym radsej sla do predajne niekam.

hedviga1884

envelin to nie je draha zalezitost, ja som dlho ani len nevedela, ze takyto olej ma tolko vyhod, teraz pozeram a prichadzam na to kolko veci je takych ze ozaj prospesnych a ani len som o nich nevedela

zadorka

..mona jo jo to suhlas, preto ja kozmetiku a vonavky z Notina objednavam..tam mam istotu a nemusim sa bat ani ze nieco preplatim ani zeby mi neprisla kvalita..uz za ten cas co z toho obchodu nakupujem viem, ze sa mozem na to spolahnut..

Mona1

envelin tie olejceky kupis v roznych obchodoch, aj na roznych eshopoch, ale ide aj o ich kvalitu, takze na to pozeraj hlavne a kupuj zo spolahlivych obchodov, ked chces mat ozaj jak ma byt ;)

wudia

Klaudinka ved to pisala, ze to ma siroke vyuzitie, ze aj nechty, aj vlasy aj kadeco ine.
Ono sa to oplati pouzivat, ale tie vyhody sa prejavia pri pravidelnom pouzivani. Vela veci je takto dobrych, len nevieme o nich, ja tiez som niektore veci az od kamosiek pozistovala co vsetko je fajn :)

spilba

Kvetinové vône a celkovo taká sviežosť to mám rada najmä v lete, keď sú horká, tak proste je to super, taká svieža vôňa, to je proste moje. Hneď mi to pripomenie dovolenku, more, chladný vánok, júj hneď by som sa niekam k vode presunula keby to bolo možné.