Fimoza nutna obriezka?

Infi

predoperacne vysetrennia boli ze mi detska lekraka spravial odber potom som bol na EKG a to je vsetko. nic zleho..no ja som bol najprv u urlogoa prvy krat a otvtedy to trvalo asi 2 alebo 3 tyzdne kym som sa dostal k operacii a v tom case som bol na tych predoperacnych vysetreniach.

schultheiß

Na základe toho, ze som si precital cele toto forum som sa rozhodol ísť k svojej dermatovenerologicke, ktora mi predpisala diprosone. Ten mi síce pomohol- mredkozku mozem stiahnut- a hlavne v nestoporenom stave a islo mi hlavne o hygienu, takze ciel bol splneny. Problem, ako aj u iných sa vyskytol inde- v kratkej uzdicke- az priserne kratkej uzdicke. Pred tym, ako si budem hladat nejakeho urologa, chcel by som sa opytat par otazok.
1.: Ako som uz napisal, kartu u ziadneho urologa este nemam. Vobec. No uzdicku, prípadne ciastocnu obriezku by som si chcel spravit kvalitne- u sukromnika za moje peniaze- napr v medissime, procare, mozno existuje aj nieco lepsie. Mam mu ako povedat, ze chcem sa operovat inde Alebo co mam vlastne robit??
2.: Ak sa operuje uzdicka, staci ak to zdokumentuje urolog, alebo musi aj obvodny lear? (v mojom pripade detsky lekar, kedze mam 21)?
3.: Otazka na tych, ktory si za zakroky platili sami: Ak ste isli na ciastocnu obriezku a robili vam aj tu uzdicku, platii ste za 2 zakroky, alebo iba za obriezku?
A inak- coho by som sa mal obavat? Co sa da pri takejto operacii pokazit? Alebo coho sa vyvarovat? Viem ze nie je dobre rozmyslat negaticne, ale chcem vediet, co by ma mohlo cakat, ak by to nevyslo

GhOsT

TO mas dobre :) Ja som toho v dectve tolko zazil asi aj 5 x som bol stim u doktora ...
No ale nic :D pojdem tak asi v auguste nejako sa premozem a este ako boli tie preoperacne vysetrenia ? a ked si bol u neho ye cches na obriezku tak za kolko dni sa nu siel za 1 den ? na druhi den ?

Infi

chvilku citis taky tlak ale potom to povoli ale neboli to ani nic.....ja som taky isty ja mam diagnozu bielych plastov ja ked si idem len pre vyslôedky alebo tak viem ze nic sa nebude diat tak mam tep 120 :D dokonca aj EKG ked mi robili tak tam som mal skoro 130....tak som den pred operaciou aj rano v den operacie dostal tabletky na ukludnnei ...ale aj potom na operacke jak ma isli tak som mal este zvyseny...inak uz sa mam super a uz sa neviem dockat kym mi vypadnu stichy a kym prejde nejaky dalsi tyzden nech sa uz konecne mozem ist kupat....

GhOsT

Ale ja s velmi bojim a stale nechcem tomu pochopit ze musim na operaciua urobil by som hoci co preto aby som tam nemusel ist ale asi naberem odvahu a pojdem v auguste
Ale ty nevies aky som ja :D ja sa proste takych veci bojim napr :D : zubarka ...
Ja som velmi netrpezlivi ja ked cakam hoci kde k zubarke tak mam nervi a tak proste ja sa tam bojim . No ale vo februari ked som mu tam isiel tak som sa nebal proste som vedel ze bude dobre ale nebolo :) takze tak ked citam tieto prispevky tak mi je aj lepsie :D a to po operaci ked je napuchnuty zalud tak vlastne ako sa vdety moci ?

Infi

urcite ti odporucam ist neni sa coho bat...teraz som 4 den po operacii a zacina to byt uz v pohode uz si zvykam..obcas to trochu boli ale da sa to zniest...po narkoze ked som sa zobudil tak mi nebolo zle ale to je asi individualne niekomu byva niekomu ne...rano som prisiel dali mi jednu infuziu potom som isiel dole na komplex operacnych sal tam som sa prezliekol do toho ich plastu dali mi nejake lieky lahol som si tam potom dosiel lekar co ma mal operovat lahol som si na postel odniesli ma na salu dali mi z dole rukavy toho plastu dali na mna tie srandy co meraju cinnost srdca a potom mi dali nadychat kysliku zatocila sa mi trosku hlava a potom si uz nic nepamatam...az potom jak som sa zobudil na izbe...jedine neprijemne vec je mocenie...lebo jak mas po operacii opuchnuty zalud je to dost narocne..ale inak bezbolestne..neni sa coho bat ja som sa tiez bal ale fakt sa nebolo coho....uz si uzivam normalne zivota :)

GhOsT

a ako ? aj ja pojdem a ja neviem ci mam ist alebo nie mam an viber ci o rok ale ja sa velmi ale velmi bojim fakt a ako vlaste to je vsetko ked si sa zbobudil nebolo ti zle ? alebo tak ? poprpiade mi napis zaciatok prisiel si tam mal si nervi a potom ze ako vlastne ked si si lahol do toho oneho stolu ci co to je tak dali na teba nieco napr tie chujovini aby ti videli tep ?

Infi

tak vcera som sa konecne dockal operacie. Prisiel som na oddelenie rano o pol 7.O peracia prebehla bez problemov na sale som sa nadychal kyslika zatocila sa mi troska hlava a uz som si nic nepamatal. Zobudil som sa okolo 11 na to kao ma priviezli na izbu pozdravil som sa so spoluleziacmi a zase som zaspal. Znovu som vstal az okolo 14 to uz bolo vsetko ok akorat to ze som nemohol chodit a v takomto teple lezat az do vecera neni nic moc. Vecer okolo 20 dosiel lekar na vizitu opytal som sa ze ci ma uz pustia domov povedal ze nie a zachvilu sa vratil ze ked chcem tak mozem ist domvo ze nacierno bez papierov tak som vecer okolo 20 po 4 infuzkach zavolal rodicov na odvoz vybrali mi kanylu a uz aj som isiel domov. Chodenie nie je moc prijemne ale pomaly si zvykam. Dufam ze cim skorej budem ok nech si mozem uzit prve dni vodicaku :). Ak niekto ma otazky ohladom operacie pripadne stavu po rad odpoviem :)

arnold03

dobrý deň,
mal som zúženú predkožku mechanickým precvičovaním som nadobudol že v stave erekcie prevlečiem predkožku za žaluď ale penis pokrýva len pôvodná koža bez predkožky pretože mám asi krátku uzdičku ... dá sa uzdička natiahnuť aj neakým predcičovaním alebo masťami ?