Fimoza nutna obriezka?

dzajo

Este by som rad napisal, ze aj mam 15 rokov a vsetci pri fimoze odporucaju iba obriezku.Na Slovensku je to uz asi momentalne v mode.Ale rada by som sa opytal ci aj lekari,ktorí to odporucaju by si dali urobit obriezku? Asi nie. Ale iny sposob zatial nepoznaju.Dobre si fyzik napisal svoj názor.

dzajo

Dostat tu mast Diprosone aj bez predpisu? Ak casto treba mast natierat?
Som rad, ze tu niekto poradil aj iny sposob liecenia fimozy nie iba obriezkou. Dakujem.

fyzik

Da sa to uz 15 rokov liecit topickymi kortikosteroidmi. iecba je uspesna v 94% pripadov. Problem je v tom, ze lekari nepozeraju novinky zo svojej oblasti. Mast sa vola napriklad DIPROSONE (betamethasone dipropionát. Najnovsie informacie cez sciencedirect.com . Ja som 20 rokov zil v strachu pred obriezkou, neskor slo uz len o iracionalny strach a ked som sa dostal k svetovym informaciam zistil som, ze sa to da takto lahko vyriesit, zakupil som si DIPROSONE (som chemik a mam pristup takmer ku vsetkym chemikaliam a aj k liekom na predpis). Za 8 dni som mal stiahnutelnu predkozku v neerektilnom stave a za 27 dni plne stiahnutelnu v erekcii. Lekarov co neinformuju pacientov o novych metodach by som zavrel do basy.

robertos

ja som to mal tiez a riesil som to obriezkou a je to v pohode.Negativa zatial ziadne, aj ked je to nezvyk to mat bez koze a Pozitivum je lepsi sex, resp. uz zacinam citit ze je menej citliva hlavicka a s priatelkou vydrzim dlhsie