Fimoza nutna obriezka?

jozefp

Ahoj. Skusam tiez liecbu pomocou maste Hydrocortison a "trenovanim". Sice to praktikujem este len 5 dni, ale uz mam prve pozitivne vysledky. Chcel som sa vsak spytat, ze ako docielite, ze sa mast nedostane inam ako na zuzene miesto na predkozke. Ja som sa velmi s tym nehral a hned po aplikacii, som predkozku vratil na miesto. Tym padom sa mast dostala okrem ineho na zalud a mam pocit, ze to s nim robi nedobre veci - vyzera taky vysuseny a zvrasneny... Ako to teda robite, resp. mate podobne problemy?

Janyo

Komu ako, NIE každému sa môže fimoza tym vaším "obľúbeným" naťahovaním vyliečiť. A ak, tak aj dočasne u niektorých.
Nemá zmysel sa tu hádať. Tu sa má poradiť a ne sa chváliť, kto si ako naťahuje predkožku.

double

Súhlasím s príspevkom OBRIEZKU NIE. Ja som bol podobný prípad. Predkožka sa mi vôbec nedala stiahnuť a mal som ju dokonca zrastenú s hranou po obvode žaľuďa. Tréning, vlastne formou masturbácie pomohol. Teraz som po technickej stránke vybavenia úplne v poriadku.

obriezku_nie

Ahoj,
od mala som mal problem s fimozou, vlastne to pretvavalo az doteraz (18, prvy sex a tak)... Strasne som nechcel ist na obriezku a tak som zacal s natahovanim. Mal som to v katastrofalnom stave... a bez AKEJKOLVEK masti sa mi po mesiaci neustaleho natahovania podarilo (s 99% istotou mozem prehlasit) vyliecit fimozu... znie to takmer neuveritelne ale da sa to... precital som tisicky zahranicnych diskusii, s obrazkami a realnymi skusenostami ako aj s laikmi, ktori pisali ze je to vsetko o hre urologov a plastickych chirurgov (chcu mat co robit a nechcu ponukat pacientom alternativy), klasicke natahovanie sa stava velmi popularnym najma v USA (napriek vysokemu percentu obriezky). Nepotrebujete NIC, len pevnu volu... berte to ako hru a urobte z toho dennodenny navyk... ako to ze si idete umyt zuby... kazdy den 2-3x po 10 minut... vysledky sa dostavia enormne skoro, funguje aj na predlzenie uzdicky (trva to vsak pomerne dlho... po 3 mesiacoch snazenia sa ale aj ja blizim k vysledku)... garantujem ze to zaberie, bol som katastrofalny pripad, bal som sa obriezky ako certa... narodili sme sa s predkozkou... ma to nejaky dovod. drzte sa vsetci. Miro

Ericks

Zdravim, tak mate niekto aktualnu stranku kde sa da kupit DIPROSONE alebo nepredava niekto ? FYZIK ty si vravel mas pristup k liecivam, tak nevedel by si zohnat ? Dik

Fimozak

Mohol by mi niekto napísať ako často natierať? A ako konkrétne naťahovať po namastení? + ako dlho naťahovať predkožku po namastení? Mám strach že mi nezaberie

Maros.L

a este taka drobnost, pri namacani to ale stiahnut musim, v takom pripade to nevadi? Alebo to nemam stahovat ani pri namacani? Ak to je takto tak to ma potom nejaky ucinok? Teraz zatial co namacam tak som stale stiahol. Radsej sa opytam ak by to bola chyba aby som v tom nepokracoval :)