Fimoza nutna obriezka?

nedočkavá

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, priatl je 12 deň po obriezke, penis ho už takmer nebolí, má vypadnuté skoro všetky štichy (okrem 1 pod uzdičkou a pár pod/okolo žaluďa. Zaujímalo by ma, kedy je bezpečné mať 1x sex?a je možné skúsiť už orálny sex, poprípade masturbáciu? nehrozí pošodenie jazvy?

mazio

Ahojte,mam po 20tke a vzdy som mal problem s predkožkou,v kludnom stave mi išla pretiahnut v stoporenom tak na 3/4,rozhodol som sa pred týždnom ist za urologom,ale odhodlával som sa pekne dlho. Urolog hned pozrel a povedal dajte si urobit obriezku..ale ja nechcem,na dotyk ma po stiahnuti predkožky penis vzdy bolell.Kupil som si Mast kortikostereoidnu DIPROSONE ako som niekde čital ze ponáha na fimozu. Už týžden si zalud a uzdicku mastim a vela cvicim a uz sa to zlepsuje,kludne si stiahnem predkozku až za žalud v stoporeno stave a na dotyk boli uz iba na jednom mieste pod žaludom.. takže budem este mastit a cvičit,snád to bude OKA.. ak niekto chce niečo poradiť napíšte.. mazio@azet.sk

GhOsT

Svako tak ako ? :D Sa mame ? :D Uz sa tesim a inac pocuj budem moct sportovat ked to budem mat po ? lebo ja som taky typ :D

svako

reakcii je tu uz kvantum, takze aby sme sa zbytocne neopakovali, tak si precitaj konverzaciu na poslednych aspon 3 stranach a tam sa dozvies vsetko(v mojich prispevkoch som to opisal az, az) a ked budes mat nejaku konkretnu otazku, ktora tam zodpovedana nie je, tak kludne pis a z radostou ti odpovieme :)

blableblu

caute, mam tie problem , lebo mam az 20r ..
a nepretiahnem predkozku ani v normalnom ani v \"stojatom\" postoji, max do 3/4 a potom mi uz pretok krvi robi problemy... prosim o reakciu ..dakujem

GhOsT

Takze budem v pohode nie ? :D Ja mam trosku strach mal som no velmi ale ked si tu pisem s vami ze to nic neni tak sa ani nebojim a tesim sa na to ako decko na nove pizamko :D