Psoriaza / lupienka... rady a skusenosti

Kajina

Velmi sa chvali produkty z radu protopan.Objednala som si krem tak napisem ci je to naozaj taky zazrak.napriek tomu ze mi doteraz nic moc extra dlhodobo nezabera,som skepticka velmi:)

Kamilll

@Naty23natya: Objednala som si sampon pre atopikov tak dufam ze mi sadne a nebude robit zle.Zatial som mala taku smolu ze mi zo vsetkeho svedila koza tak snad bude vsetko vporiadku

Naty23natya

velmi odporucam protopan.sk,vdaka tym pripravkom mozem normalne ekzistovat.¨vyvinul je sam atopik co je vyborne lebo vie co atopik potrebuje a je to vidno na tych pripravkoch

Lindalll

čauko irenka333,mojej dcerke zistili ze je atopik nedavno.som z toho nestastna :( mozu to uzivat aj takto male deti?

Irenka333

ja som protopanu zozaciatku moc neverila.rikala som si kto vie co to zasa bude.a ze to beztak nepomoze.tak som zozaciatku len poziadala o vzorku.Po par dnoch uz mi prislo ze su vidiet vysledky a taky ze hej.asi po tyzdnu uzivania sa mi ekzem vyrazne zlepsil.mozem len odporucit

Mili23ii

Ja som mala ekzem skoro vsade,vyzeralo to hrozne.Po vyskusani niekolkych kremov a vitaminov mi doslo ze len to nestaci.Upravila som si stravu,zacala brat vyzivove doplnky a na to uzivam krem protopan.Nie je to len o kremoch,chce to celkovo zmenit zivotospravu

Kikkinka

Tess,je aj na horsiu formu.Odporucala by som obednat si cely box protopan,maju teraz aj sprchovy olej,tiez vyborny vobec nedrazdi kozu.ww.protopan.sk

trojklanny

Opakujem, psoriáza sa dá liečiť, a veľmi spoľahlivo, ale každému dávať rady je zložitejšie, ako liečba!