Psoriaza / lupienka... rady a skusenosti

Anoriah

Mozno by stalo za to vyskusat AC11, specialny vytazok z Amazonskej byliny Vilcacora, ma 10 USA patentov a opravuje DNA... Ale pri tjto chorobe osobnu skusenost nemam. Z americkeho fora o psoriaze z prekladaca:
www.natural-homeremedies.com

, , Ahoj, ja som mal ps. takmer dva roky a našli tabletu s názvom AC11 v mojom obchode so zdravou výživou, že to pomohlo upratať svoje dosky rozhodne stojí za to vyskúšať "

, , Ahoj! Mal som nechtovú lupienku viac ako 10 rokov. Začalo to, keď som sa vrátil do grad školy. Dlhý príbeh krátky, DRS. liečených mi plesňových infekcií, zistil, že to lupienka, DRS potvrdil, a áno, povedal: "žiadna liečba", alebo ak je to bude vyžadovať pečeňovej biopsie po zhotovení dobu 3 mesiacov. Avšak, asi pred rokom som začal brať niečo ako "Rythmia Optimálna výživa" Nečakal nič moc, ale k môjmu šoku, moje nechty boli v celkovej remisii o šesť mesiacov. Nebolo by boli schopní otestovať túto liečbu okrem toho, že vysadiť tento doplnok. Do dvoch mesiacov nechty počnúc jamky, ako sa olej škvrny, čierne linky, oddeľovanie, atď. Po niekoľkých pokusoch a prosiť, aby nájsť náhradu (ktorý má vyjsť, mimochodom, to je nazývané "NutriGen" by Jeunesse za dvojnásobok ceny ! ) , som zistil, že primárny ingrediant, ktorý mi pomohol, je AC-11, derivát Cats Claw. Snažil som sa AIO Premium zdravie buniek, ktorý som našiel pred NutriGen vyšiel, ktorý tiež pracuje a má AC-11 ako základnej zložky. Čo ja viem, je, že sa zdá, že ľudia nájdu AC-11 užitočné, s mnohými zdravotných problémov, a zároveň, že majú ťažšie nájsť tento doplnok. Ale pre mňa to nie je nič menšieho než zázrak konečne mať normálne nechty znova. Dobrá vec je, že ak sa niekto pokúsi ju psoriázou nechtov, ak to funguje by ste vidieť v priebehu niekoľkých týždňov až jeden mesiac. Nechtového lôžka sa stáva opäť ružová. Je to stojí za to pred a po obraz vaše nechty len pre porovnanie. Prsty na nohách nechty sú stále lepšie, ale to trvalo dva až tri mesiace vidieť rozdiel a 6-8 mesiacov, že majú oveľa lepší výsledok. Dúfam, že to je užitočné pre niekoho iného, pretože to je naozaj disfiquring stav a veľmi bolestivé. Veľa šťastia. "

, , Mal som Psorasis 32 rokov. Najlepšie spôsoby jeho ovládanie je svetlo a morská voda! Jediny doplnok, ktorý kedy pracoval pre mňa bol patentovaný extrakt z Cats Claw, AC11"

simus4567

Ahoj ja mam tiež psoriazu .... najlepšia je na to slana voda .. myslim ako pri mori alebo potom Lucenci - Rapovce Novolandia ... chodim tam aspon raz za mesiac ked sa da tak aj viac krat fakt pomaha na kozne choroby voda .. potom aj slnko .... a ze vraj to zalezi aj od toho cim sa stravujeme ... ja sa nestravujem najidealnejsie... a som si povedala ze ma daka choroba nebude obmedzovat pri vybere jedla .. tak dufam ze som ti aspon trosku pomohla .. ale skus tu vodu .. fakt je super

trojklanny

Neverím! Ešte raz,eliminovať alebo minimalizovať nákazu,hoc i len od susedskych miláčikov,hoc i len od voňavých sviečok!

fakyra

nemam ani skrecka, ani skrkavku, nemam ani jednu vonavku ci desodorant. asi uz len prestanem pouzivat prasok na pranie

trojklanny

Pri psoriazu a rôznych ekzémom by som poradil najprv sa zbaviť domáceho miláčika,potom sa zbaviť škrkaviek, nepoužívať agresívne saponaty, voňavky a dezodoranty, vyčistiť vylucovacie orgány a ekzémy či psoriáza začnú miznut.