Psoriaza / lupienka... rady a skusenosti

elinka545

mne zmiernilo priznaky Regulatpro® Bio, uzivala som ho vnutorne a aj som si potierala pokozku, je to prirodny produkt , kupujem ho z vitarian.sk

JarkaJ

Ahojte,
trpím psoriázou už nejaký ten rôčik. Kožná lekárka mi odporučila ostrov Vulcano so sopečným jazierkom.Boli som spolu s manželom na 14 dňový pobyt a veľmi sa nám páčilo.Bahnili sme sa 2 krát denne, pomohli aj minerálne bublinky v mori. Vyskúšala som už kopec krémov a pobytov v rôznych zariadeniach, Vulcano mi však pomohlo najviac! Pri bahnení sme spoznali viacero ľudí /slovákov /čo za bahienkom dochádzajú každý rok. My sme boli cez cestovku, dostanete sa však aj sami. Doniesli sme si bahno aj domov, takže akonáhle sa objavia stresové situácie,mažem aj doma:)..nie je to ako ležať v horúcich bublinách, ale som vďačná.

sharald

ja nedám dopustiť na tieto dve veci: www.dr-dudek.sk a www.dr-dudek.sk + kúpanie v čistej morskej soli s ľub. olejom, zmenil som jedálniček, začal športovať s čím prišla aj psychická pohoda a viditeľné prejavy sa objavia iba ak je viac stresu alebo sa prepchám cez sviatky... rád poradím sharald@azet.sk

nata24

Ahoj som psoriatička a mám odskúšane hádam už všetko... Najviac mi pomhla pri odstraňovaní fľakov Kyslíková dotyková infúzia, robia ju len v Trnave. Najviac sa mi páči, že je to na prírodnej báze a nemusím do tela dávať iné škodliviny ako napr pri soláriu alebo opaľovaní... verle odporúčam volajú sa 4P Medical s.r.o

Iriska 202

Ahojte... mozete mi prosim niekto poradit alebo kde by som zohnala nieco ucinne na psoriazu? Vznikaju mi male loziska na nohach a rukach acim dalej to je horsie a horsie som stoho uz zufala.viem ze sa toho uz nikdy asi nezbavim ale aspon troska zastavit rozsirovaniu...citala som uz vsetko mozne na nete ale vobec neviem kde a z jakym pripravkom mam zacat ...a hlavne kde by som si to mohla objednat ...mam dve male deti a nemam cas chodit po dakych kurach alebo liecbach aj keby som chcela ale neda sa mi ..pekny vecer vsetkym

jozef senaj

pracoval som 9 rokov v oblasti vyvoja krvnych derivatov to znamena/faktor 8 pre hemofilikov, imunoglobulin, fibrinogen, albumin, transfer faktor/ bol som mizerne zaplateny, ale mal som mnoho casu na studium literatury a moj nazor je taky, ze psoriazu spusta nejaky maly agens.Bud je to virus,bakteria, provioronova castica alebo este nieco mensie.Oficialne vyskumy hovoria, ze psoriaza nie je infekcna. ale ja mam iny nazor. Teraz pracujem asi 15 rokov v lekarni a poznam, co predpisuje nasa kozna lekarka na tuto chorobu, a vidim, ze su bezradny. Ja navrhujem inu liecebnu moznost / zoberiem vasu krv a z nej vam vyrobim liecivo, ktore ak je vhodne podane bola by sanca dosiahnut nejaky uspech. mail jozefsenaj@mail.t-com.sk

nata24

Ahojte! Mám 24 rokov, psoriaza ma trápi od mojich 14tich... Mám otázočku myslíte, že FUVA môže mať aj dáke trvalé negatívne následky na telo ženy?