Psoriaza / lupienka... rady a skusenosti

lele131131

Ponúkam na predaj garra rufa rybky(doktor ryba) aj s nádržou-bazénom, kde si dokžu ľahnúť dve dospelé osoby. Naozaj vás zbavia psoriázy, odskúšané, overené. Ak máte záujem, napíšte mi e-mail na robkoalenka@pobox.sk

stivi

ahojte....

psoriazu som mal od cca 10 rokov vecne sme chodili ku koznej stale neake smradlave masticky vodicky do vlasou co strasne stipali atd... v 15stich som zacal hladat informacie na internete vyskusal som toho vela ale nic v 17 uz som mal psoriazu roztrusenu po celom tele flaky o priemere 10cm ... cize tolko historia mojej psoriazy... zlom prisiel tusim ked som mal 20-22 teraz mam 25 bohuzial ma nenapadlo podelit sa o moj uspech skor az teraz.... kazdopadne psoriazy som sa nadobro zbavyl (samozrejme psoriazy sa nikdy nezbavite mozete len potlacit príznaky). Na vlasy pouzivam sampon Clobex, zo zaciatku som ho pouzival 3x tyzdenne vmasirovat do pokozky a nechat 15min. ucinkovat co sa mna tyka po 2tyzdnoch bola z vlasou uší a čela psoriaza preč teraz ho pouzivam raz za 1-2 tyzdne, dostat ho v lekarni odporucam ziadat recept od koznej vas doplatok by mal bit 2-3eura bez receptu by vam ho pred nemali nakolko je viazani na lekarsky predpis no mne sa podarilo aj to a stal ma 21eur cize radsej recept :-). Na telo pouzivam masticku ktoru mi poradil moj brat tiez mal psoriazu v anglicku sa mu dostala do ruk masticka Elocom, bohuzial neviem kde ju zohnat nakolko mi ju posiela brat ale zistim to a dam vam vediet pripadne sa nanu informujte v lekarni alebo u lekara, u mna zaucinkovala na 100 percent pouzival som kazdy druhy den pred spanim, rano sprcha po 3 tyzdnoch bola psoriaza prec teraz ju nepouzivam takmer vôbec. Kazdopadne tieto dva lieky nemusia ucinkovat na kazdeho rovnako cize ak chcete skuste pripadne ak ma niekto negativne skusenosti s timito liekmi nech napise aby aj ostatny mohli pripadne neziaduce ucinky odhalit hned na zaciatku.

prajem vela stastia v boji proti psoriaze

lombardo1981

Bla, bla, bla... Písala. ;) Chcelo by to trochu menší research. ;)
Takže dokáže vyliečiť i zlyhávajúce pľúca, zlyhávajúce obličky, metabolickú alkalózu, VUR 5. a 4. stupňa?
Keď je doma, je všetko. ;) Len na cestách je obmedzovaný... stravovacie návyky danej krajiny, dva týždne mimo civilizácie (nestretne ani živáčika), kedy je každé kilo dôležité. Inak vtedy sa mu osvedčil Snickers. ;) Veľa energie v malom balení. ;)
A aj napriek tomu nemá žiadne ložiská.

lombardo1981

"Bezva" spam.
Môj brat má psoriázu takmer celý život. A na to, aby ju dostal pod kontrolu, nepotreboval žiadneho liečiteľa. Stačilo zistiť, čo mu ju zhoršuje... u neho je to hovädzie mäso, menej bravčovina (hydinu a ryby môže) a biele pečivo (klasický chleba je v pohode).
Plus základné pravidlá starostlivosti.
A mal ju všade. Na tvári, rukách, nohách, tele. Teraz ani nevieš, že ju má.
Stačila mu na to cesta na biku skrz Afriku, do Číny a Tibetu. :D

hastr

Dobrý deň, s prepáčením, ale kožný lekári vedia prd. Nevedia človeku pomôcť, sú to len ľudia, keby mali oni sami psoriázu, nevedia si pomôcť. Viem čo hovorím, mal som psoriázu a tiež vraj "neliečiteľnú"

Tu Vám dám kontakt na pani, ktorá mi veľmi pomohla, príjma liečby na všetky zdravotné problémy...dôkazom že liečby zaberajú, sú tisícky poďakovaní na jej stránke od vyliečených šťastných ľudí!

www.liecitelka-laura.sk

miro_68

mne osobne veľmi pomohla soľ do kúpeľa, ktorá sa volá Živá soľ (magnéziová), dostať ju kúpiť v 101 drogerke za cca 1,60€ (také žlté neprehliadnuteľné balenie). Tam, kde nepomohli mastičky, krémiky a ani žiadne ostatné rady, pomohla práve táto soľ :)

techtlemechtle

ahojte,

psoriaza ma hnevala cca 5r. a samozrejme som najprv skákala ako mi lekárka pískala :-) Zlom prišiel keď mi to začalo ísť na tvár a dlane... za vinu to dávam extra stresovému obdobiu. viete si predstaviť čo to znamená pre ženu ktorá má hlavne reprezentatívnu prácu. taká babička Mgr. v lekárni v tatrách na dovolenke keď mi zbadala ruky tak ma oslovila, že čo s tým robím... a tak sme sa jedna druhej posťažovali a ona ma naviedla na pitie mladej žihlavy(odvar/čaj), nasviecovanie biolampou(našťastie ju máme v rodine lebo je drahá ako xxx) a zastaviť všeliaké pokusy krémov o ktorých sa bežne píše(však babka má pravdu lebo čo na nás vyskakuje tak je platená reklama a teda ide o zisk). Vytiahla na mňa mastičku za 3,10€(volá sa regeneračná bylinná masť, robí to Dr.Dudek) že nie je zlato všetko čo sa blyští :-) a hlavne mám byť stále v pohode bez stresu a usmievať sa :-) Vravela mi, že najlepšie je dať mastičku na postihnuté miesta hrubšiu vrstvu a následne osviecovať biolampou. Snažím sa to dodržiavam asi cca 4 mesiac a už som jej po známych poslala bábovku :-) a ona mne ďalšiu mastičku že za bábovku :-) Neviem čo z prhlavy, biolampy a regeneračnej bylinnej masti pomohlo najviac ale prhlava a mastička sú za facku až na tú lampu. pravda je, že nie stále som mala čas na svietenie všetkých miest ale ustupovalo mi to všade rovnako tak asi to bolo prhlavou a tou masťou... Dnes to mám viditeľné už len trocha na vnútornom stehne a verím že aj toho sa zbavím. Inak z tej maste som si robila aj masku na tvár, krk a nočný zábal na ruky v bavlnených rukavičkách a výsledok je poxxxx :-) Keď som pred týždňom bola u kožnej tak len kývla rukou, že náhoda :-) a nech pozdravím Mgr. z tatier... krava! :-) ešte odkaz čo som našla dr-dudek.sk

fillling

ja stale tvrdim, ze je to skryta reklama na ten krem. Uz som to napisala raz a prispevok bol zmazany. predpokladam, ze aj teraz.