zivot v anglicku

smajliQa

no, to je pravda... ale v tychto obycajnych pracach toho od teba moc chiet nebudu. maximalne ti povedia, nieco uprac alebo podobne.. a vybavit ti ju moze aj priatel... ach... no uz nech je to.. 4 sa vratim so spanielska, a a potom uz to ubehne, a smer GB

jankaaaaaaaa

on tam ide skor, ja dojdem o mesiac neskor, kedze is musim este najprv nieco zarobit.. :D no ale predsa on so mnou nemoze chodit do prace a prekladat mi co odomna chce zmestnavatel :D:D ale kiezby mohol :D

smajliQa

ja by osm sa jej mala bat, kedze idem sama.- sice tam budem mat znameho, ale ty ides predsa s ucitelom angliny kks :D

jankaaaaaaaa

lol :D lebo som pocula ze antikoncepxiu tam preplaca poistovna.. tak neviem ci aj takym ludom zoo zahranicia co sa tam poistia.. alebo ci tam plati normalne ta europska karticka pooistenca vybavena tu na svk..

smajliQa

tak to teda neviem :D ale lekarne nemaju... oni maju vsetko v obchodoch.
teda su tam ze,,chemist,, ale.. aj ten obchod co som spominala vcera ta ASDA, tak oni tam maju normalne lieky co su volne predajne v regaloch. ako normalne jedlo proste. dojdes do obchodu a kupis si mlieko, syr, papuce a ibalgin :D:D:D proste chapes:D