Atopicky ekzem

lara lauren

este som zabudla..na akutny stav som mala krem protopic. ten som pouzivala necele 2 tyzdne a dost. a zaspavala som v myslienkou, ze budem mat este krajsiu tvar ako predtym..aj som si to vizualizovala. (pozitivne myslenie) drzim palce

lara lauren

ahojte, ja som mala strasny ekzem, v 37 rokoch som vyzerala ako 70 rocna starena. tiez mi pomohol kozny MUDr. Hemza z bojnic. a tiez natierat iba lipobase,(da sa kupit aj bez predpisu) umyvat prevarenou vodou, hlavne, ak je zasiahnuta oblast tvare. hlavne nedajte podvodnikom prilezitost zarobit,vsetci vas len okradnu, tie veci nefunguju...a farmaceutivky priemysel tak isto..teda, hlavne ten..

Lubca123

Mam 7 mesacneho syna a jemu ohromne pomaha kupanie babetiek v slanej vode. Aj doma mam nakupenu morsku sol (obycajna z Tesca nic specialne) a ked sa kupeme tak mu prisypem sol do vane. Taktiez ked zacal jest prikrmy a bol z nich zababrany, velmi mu to drazdilo tvaricku cele licka mal ekzemove. Tak som mu zacala licka umyvat tak ze si dopredu pripravim slanu vodu do misky a po dvoch dnoch takehoto umyvania sme boli vylieceny. Odkedy sme zacali zo slanou vodou prestali sme uplne pouzivat hormonalne kremy. Akurat na vecer mu davam premastovacie kremy - excipial alebo obcas biodermu.

modrofuzik11

Dobry den, zavisi aj od stadia atopickeho ekzemu. Na to slabsie stadium je vhodny aj Bepanthen, pomohol mojej dcere a mne zase velmi na popraskane bradavky...

Slniecko123

Bioptron je certifikovany lekarsky pristroj ktory sa pouziva v zdravotnictve a je vhodny a doporucujem aj na domace vyliecenie. 1.Hojenie ran a obnovenie tkaniv:Hojenie ran po uraze,popaleniny,po operacii,vredy na predkoleni,prelezaniny.2.Liecenie bolesti:1.V rematologii:zmiernuje bolest a znizuje jej intenzitu,skracuje trvanie rannej stuhlosti,posilnuje svaly,zlepsuje kvalitu spanku,umoznuje znacnu redukciu,dokonca uplne vyradenie liekov proti bolesti(analgetika),2.V sportovej medicine:pomliazdeninach presileni,podvrtnuti,vyklbeni,porezani,modrinach a odreninach.3.Vo fyzioterapii a rehabilitacii a inych zdravotnych problemoch.4. pri koznych problemoch je taktiez velmi ucinny, napr. psoriaza, ekzemy, alergie...info na tel: 0915267518

susi 4321

Dobry den, mam 21 rokov AE sa so mnou taha cely zivot vyskusala som vsetky nasticky tiez homeopatiu, kozie mlieko, kortikoidy, vyplachy criev, firmu Energy, chlorelu so zelenym jacmenom.............vsetko to stalo kopec penazi!!!!!Co mi pomohlo je URINOTERAPIA je to liecba mocom pitie a potieranie ran. asi sa vam to protivi aj mne zo zaciatku ale ked som bola v zufalom stave som to vyskusala pitie mocu rano na lacno asi tak do 2 deci. Zo zaciatku som sa velmi vyhadzala a bolo to vsetko asi 2x horsie je to dosledok cistenia organizmu a po mesiaci sa to rapidne ZLEPSILO. ked ma exzem opat prepadne dam si kuru. odporuca sa 3mesacne pitie mocu a potom mesiac pauza a pauza aj pocas menstruacie. Vyhladajte si o tom info aj na nete. Ja som sa bala ze moc su podstate skodlive latky ale v moci su aj vitaminy mineralne latky dusik ahlavne kationy vodika ktore urcuju pH vasho organizmu pretoze nase tela su zakyslene zo stravy a prostredia, pH organizmu malo by byt mierne zasadite.zo zaciatku je to tazke ale zviknete si na to aj mne to niekedy bolo protivne. Nemusite o tom nikomu hovorit ak sa hambite. o mne to vie iba najblizsia rodina. a ked uvidia ze vam to pomaha, podporia vas v tom.U lekari to neuznavaju ale ja uz mam plne zuby farmaceutickeho priemyslu. toto je najlahsie a najlacnejsie riesenie. Pre deticky aj pre starsich.Drzim palce. Zuzka