Atopicky ekzem

amala

neviem či si vyskušala produkty s Energy klubu.Jedna znama tam liečila syna a zabralo dnes ani chýru po exeme.Maju po celom Slovensku pobočky.Stoji za to vyskúšať.Ja osobne mam dobre skusenosti s tymi výrobkami.Najdi si na www.energy.sk a dozvieš sa viac.Vela štastia.

Futuristka2

Ja mám ekzém od malicka tiez teraz mám17 a nič mi nepomohlo. Skúsila som kadejaké liečby-maste, kúpele, more..všetko pomohlo dočasne. Striedajú sa u mna dobre a zle obdobia ale pochopila som ze uz sa toho asi nikdy nezbavim:(

Travnica

v detskom liecebnom ustave v Travnici okr Nove Zamky sa lici pomocou termalnej vody uspesnost je az 98% a peplacaju to poistovne odporucam

dixi-baba

-odkaz odstránený- /kazuistiky.html #ekzem

ahoj, chcela som ti tu dat o tom ekzeme, ale mi to zmazalo tu konkretnu stranku, tak som ti to sem dala teraz este raz takto, iba si vymaz v adrese tie medzery a potom sa ti to uz otvori.

mmd

www.energiazdravia.sk , rybićky Garra Rufa pomahajú. Na podporu trávenia poskytneme masáź chodidiel s diagnostikou.0911 650 648. vśetko na prírodnej báze bez vedĺajśích úćinkou.

Laurikas AE

Ja mám ekzém už od narodenia teraz mám 13 rokov. Na ekzém mi dávajú furt tie isté mastičky od kožnej. Nepoužívam ich nepomáhajú mi. Ale teraz pomaly prechádzam na bylinne liečenia. VELMI mi to pomáha som SPOKOJNA svrbenie v noci prestáva nemokva . Používam vývar z orechových listov. Použitie: Uvarte vodu asi 5dcl dajte do nej asi 3-5 čerstvých orech. listov. NEchajte vyluhovať skoro 1 hod. Potom s čistou vatičkou potieram ekzém. Pozor! Veľmi vysušuje ked vám uschne to na pokožke ten vývar hned natrite niakou mastnou mastickou ja používam RUBISAN homeopatikum (zase bylinné)a ked mam ekzém ZHORSENý dám si na servítku orech. vývar zaviažem obväzom a nechám asi hodinku. Dlhšie nenechávajte pretože sa vám servítka prilepí na ekzém. Ale ked si to date bez servitky bude vás to viac svrbiet od gázy... A ešte nepijem mlieko, nejem biele pečivo, nejem veci z mirkovlna (velmi nezdravé, šialene ale pomaha tiež),kyslé (kapustnica,citrusy(okrem grepu- pretože obsahuje latky proti svrbeniu )) tak držím vám palce a hlavne budte pozitivne naladený a VERTE že vám to pomože nezabudajte ekzem neni len o jedeni, mastení, atd ale aj o PSICHIKE... :D želám vela stastia :)

Andrej92

Na liečení v Trávnici som bol 4krát za sebou vždy cez letné prázdniny...vtedy tam vacsinou deti z domava nie sú...ale podla noveho zakona by to uz malo byt tak ze tam chodit deti z domava mozu,ale iba tie,ktore majú nejaky kozný problem(ekzem)...toto liecenie urcite odporucam,pretoze mne pomohlo,nevravim,ze na 1krat(stav sa mi zlapsil) a 2krat mi ekzem uplne zmizol...potom som sem chodil len tak preventivne,pretoze niekdy cez zimu som mal mensie zhorsenia...partia bola super,sestricky tiez,okolie je pekné a nikdy nelutujem,ze som tam bol...este by som aj isiel,ale je to len do 18 rokov...co sa tyka toho zariadenia,je mozno starsie na niektorych izbach,ale postupne sa kupuje nove...a rodicia s detmi si mozu priplatit specialnu izbu,kde maju vlastnu kupelnu,zachod,TV+Digi,chladnicku,mikrovlnku,rychl.kanvicu...a je to za rozumnu cenu,nic neunosne...peniaze na nove postele nie su aj preto,lebo kúpele majú málo detí,pretoze mnohí o takejto moznosti liecenia nevedia...preto sa nevahajte spytat svojho lekara na liecenia alebo sa nan aj sami vypytat,pretoze mnohi z lekarov vás do týchto kupelov ani neposlu...aj ja som sa vypytal na vlastnu ziadost co je dost smutne...ak má vase dieta kozny problem urcite neváhajte a toto liecenie vyskusajte,pretoze nic za to nedáte...jedinou podmienkou je,aby dieta pravidelne navstevovalo kozneho lekara alebo alergologa...navsteva obvodneho lekara nestaci...tak vam drzim palce a dufam,ze budet mat dobre skusenosti...ja som ich mal=)...este ak si chcete pozriet a zistit viac o Trávnici tak si kliknite na stranku www.odlu.sk

Torina

Aby to nevyznelo až tak kriticky, v okolí liečebne je pekný park so 400ročným platanom. My sme tam stretli rodičov s deťmi, s ktorými sme stále v kontakte a stále si máme čo povedať...sestričky sa veľmi snažili robiť nám všetko príjemnejšie, s deťmi sme si robili diskotéky, súťažili sme...naozaj pred sestričkami sa skláňam aj napriek tomu, že ich nadriadení sa k nim nesprávajú práve najlepšie, ony boli vždy milé a vysmiate. Je veľká škoda, že sa na to nevedia nájsť peniaze, aby to tam aspoň trošku vynovili.