Atopicky ekzem

gashty

ahoj tak pisem ako som slubila-moja kamaratka tvrdi,ze ak mas atopicky exem mala by sa drzat dieta-lekar povie ake jedlo by sa malo uplne vylucit a tiez odporucala elocom alebo aj betnowate,triamcinolen.dufam ze som to spravne popisala.ale tieto lieky asi nebude moct brat tvoja dcera ak je este mala.mam pocit ze je to este len bábo?

noki

čaute.mam ekzem od svojich 10rokov.atopicky,velmi suchy..jediné čo sem tam pomôže je hormonalna masť elocom,ale ta sa smie používať len par razy.niekomu robí dobre obyč.indulona,no mne nič.už neviem ako dalej..prosím píšte čo naj.rady

vodnarka

ja sa s ekzemom trapim tiez odmalicka v puberte mi to trochu preslo ale onedlho sa zas vratilo vyskusala som mnoho masti aj ten propolis ani to mi nepomohlo a v 21-ke som isla do Chorvatska a vdaka moru som mala na 3 a pol roka pokoj:) lenze to treba tym morom raz za cas asi preliecovat lebo sa mi ten ekzem zas prejavuje(

VIEROCKA76

AHOJ ! ĎAKUJEM ZA REAKCIU A BUDEM TI MOC VĎAČNÁ ZA TEN RECEPT LEN DÚFAM ŽE POMOŽE LEBO SOM UŽ ZÚFALÁ .

trnda

Moj priateľ to ako bábätko mal. Všetko oblečenie musí byť zo 100% bavlny a jemu to vyliečili propolisovou masťou alebo tinktúrou. Nič iné nezabralo, ale toto mu naozaj pomohlo. Skúsim zohnať ten recept na masť, len mi to možno deň dva potrvá.