Ked ma zena kramy

kokosova123

epizoda:1
Mam sa znecim priznat? Nemam scim keby neco to neja :D...
viem len jedno ze to je ludske :D....
Teraz fakt!!!
Neni nikto svety sme ludia mame preco zit este mame svoj zivot nadsebou
ALe len jedno preco prave kramy ???!!!

cicik zdravi

Viem ze kazda zena ma kramy ved asi to je ludske nema sa preco hambyt.
Hlavne sa nema dievca hambyt pred devcatom ale ostuda by bola keby niekto povedal chlapcovi ze mas kramy.
Viem bola som v tom hambila som sa velmi tak som ju ties dala v hambe.
Ale jedno vam poviem kamaradstvo je viac nes neco ine vzdy ti pomahaju jeto fajn ale nestrat toho koho mas rad/a

katrin_

Čitala som, že aj chlapy mavaju "kramy" svoje dni, ale v inej forme. V určitom období v mesiaci su podraždený, nervózny... Asi je to pravda, lebo niekedy, keď prídem k lekarovi, je milý, ochotný... a inokedy nervózny, arogantný, neochotný, vždy si poviem zase ma svoje dni a viacej sa nad ním nerozčulujem.

ZyxerkA

Pirpajam sa k niektorymi zenam-
muzsky praj dlhodobej bolesti je ovela mensi, ako zensky... Neviem si predstavit, ako by sa spravali muzi, keby mavali pravidelnu menstruaciu, 5 krat denne kazdy mesiac neskutocne krce v bruchu. CELODENNE krce, ktore su v niektorych intervaloch take obrovske, ze sa zene neda ani posadit na posteli...

Ja osobne, ale nijake zmeny nalady nepocitujem, agresivna som len prvy den, lebo v prvy den krvacania nemozem mat sex, a ked som neukojena, vrazdim.. =;)
Inak sa pocas menstruacie spravam uplne normalne, napriek tomu ze mavam obrovske krce a bolesti

sandra555

No viaceri muzi kramy pochopit nevedia!!! to fakt.. chcela by som aby si ich aspon raz vyskusali ale take silne, bolestive.. mno a thake mam aj teraz dacooo hroznee to je.. tos a neda vydrzat

angeles

neviem preco o tejto teme vobec chlapi diskutuju...vy neviete co to je mat krámy,je to tak ze sme podrazdene a nevrle...ale vy zase nezazivate tie bolesti...keby ste to mali zazit tak asi od bolesti umriete...