Ked ma zena kramy

milagros

:)no ja mam skor opacny problem-vzdy ked mam svoje dni je mi vsetko neuveritelne smiesne.proste sa smejem asi 10-krat castejsie ako v normalny den. ale na druhej strane zjem vsetko co mi pride pod ruku.celkovo som ale v tieto dni veselsia a citim sa stastnejsie ako inokedy aj ked musim toaletu navstevovat ovela castejsie:)

Andrej

Dievcata, trocha sa prosim krotte. :)
Som spravca tohto webu a preto hovorim toto:

Toto je diskusia. Nadavky patria na tupsie fora nez je toto.
Mozno je nazov vulgarny, ale je to casto pouzivany termin a rozhodne zaujal. :) Co bolo zrejme jeho ucelom.
Obsah diskusie je myslim az prilis realny. Myslim, ze je zbytocne si nahovarat, ze zenami nelomcuju ich hormony. Tak ako to ma svoje pozitiva v tom, ze nam viete rodit deti, tak to ma bohuzial aj svoje pridruzene negativa. Spravny postoj je podla mna tolerantny postoj. A to ocakavam ako spravca aj v diskusiach!!!
dakujem za pochopenie.

to je sila!!!!!!!!!!!! že máš tu drzosť napísať takú k...u na tuto stránku!!!!
skus fanny.sk alebo podobné ty b..c

ela

je mi az hnusne citat ten nazov-ked ma zena kramy-preboha co si za zviera?!!!! bodaj by si skusil RODIT AJ PREZIT tie TVOJE KRAMY hnusoba!!!!!SI LEN OBYCAJNY AROGANTNY FRAJER spamataj sa tupce!!!!!!!!!!!

mariu

a kto povedal, že muži nemajú krámy ???
Majú duševné trvajú presne tri dni.
a majú ich pravidelne.Sú podráždený nervózny všetko im vadí memôžete sa ich ani dotknúť a tiež nám robia zo života peklo. Neveríte ???? Tak sa tešte ne prechod, ten je ešte horší

Stefany

Je to hrozne, fakt by som chcela aby kazdy chlap mam kramy aspon paz v zivote. Take priadne ako som ja mavala. Tak ze som musela ist na pohotovost po infuzku s hnaskami a vracanim. Tak ze mi slzy tiekli aj ked som uz nevladala plakat.