Ked ma zena kramy

veruška

vieš čo, syma, asi máš pravdu s tým lýtkom. Tak sa mi zdá, že na jar sa pridám k tebe. A čo je to sklerotizácia? Dík

syma

mna pri menzese tiez bolieva dva tri dni v lytku, vzdy mi trochu vystupi zila ale nemozem ani na nohu stupit, doktorka mi zatial odporucila lioton a mast s pagastanu konskeho
hovorila, ze v obdobi menzesu je v tela viacej krvi ako obvykle a ak sa zila zacina trosku upchavat, tak to takto boli, ale najprv zistovala ci ju nemam zapalenu, odporucila mi sklerotizaciu, ale chcem pockat do jari

kriklava

mna to boli medzi nohami ked to mam a vtedy po psychickej stranke nemam problemi som vtedy kludnejšia.Na každeho to inač pôsobi.

veruška

môj organizmus mi dáva príchod ventilácie jasne najavo - som neznesiteľná - aj na seba. Ale to len deň, dva. Potom príde bolesť v pravej nohe v lýtku. Taká krčovitá, dvojdňová. Stále na tom istom mieste a dosť to bolí a stále iba vtedy. Kto mi to vysvetlí??

syma

myslim ze vtedy zvysene riziko, pokial neni dokonala hygiena prave vtedy ked mas menzes mozes dostat nejaku infekciu, ani soferi predsa nechodia na cervenu

14vera14

no a este teraz po tom vyprstovany...mam take divne kramy....a neni to taka cervena farba neviem co to je ? poradte diky