Ked ma zena kramy

eviak

cista neuroza :) a depkyyy, to musi byt :ň a pochopitelne cokolada a horcica ked na mna idu :) co uz, aspon to s nami nemate jednotvarne :)

free

j som nikdy nechapala zeny ktorym bolo zle. ked som zacala zit intimnym zivotom zacalo na to moje telo reagovat. kramy mavam take ze den pred kramamy mam teplotu.... v 1.den vraciam,mam krce a hnacku je mi zimaaa a neviem sa na nic sustredit a ani 2 nurofeny nepomozu. musim ist lekarke na injekciu. potom som zacala brat hak-rozne druhy-nepomohlo. priatel ma vsak v tie dni posle lahnut do postielky, hladka ma po krizoch a mam ich v teple. vtedy pokojne zaspinkam. on zatial vsetko potrebne doma porobi... je hotovy poklad. velmi si vazim ze sa mi snazi aspon pomoct, ked uz to nemoze sam pretrpiet. BERTE SI PRIKLAD. a mimochodom...kramy mi pride 100krat ludskejsi vyraz ako menstrusacia.

miki

:o))\"nadsenec\" skvelé vyjadrenie.. páčia sa mi tvoje praktiky v tejto oblasti.. veľmi inteligentné...
Ja som presne ten typ ženy, čo sa pri nej na začiatku mesiačikov ani dýchať nahlas nesmie... Čo už, neviem to ovplyvniť, hormóny sú hormóny.. Mrzí ma moje správanie voči ľuďom, čo sú v nesprávnej chvíli na nesprávnom mieste. Ale fakt sa neviem ovládať. Proste mi to vtedy vôbec nefunguje. Nič nefunguje. A mávam hrozné \"depky\". Všetko mi je ľúto a všetko je čierne. Ale to je len pár dní a potom zase vyjde slnko. Cením si ľudí, čo chápu a zbytočne neriešia :o))

tara

No ja neviem, ale ja ked mam menstruaciu, som v pohode ako v ostatne dni, mavam sice malinke bolesti v podbrusku, ale zeby sa to prejavilo na mojom spravani, to nie. Az sa sama cudujem :-)To fakt zalezi od typu zeny, ked je v tych dnoch naladova atd...

palo

nuz kocky..keby eva nebola taka pahltna, nemuseli by ste to mat takto na splatky..ale za to vy nemozete...:))Ale vazne...najlepsie je vtedy na vsetko prikyvnut a pritakat...aspon u mna to funguje a vsetci su spokojni:))

syma

sklerotizacia znamena, ze ti opichaju postihnutu zilu, pripravkom, ktory pomaly zozpusti usadeniny v zile, tak na jar si napiseme ako to dopadlo!