Ked ma zena kramy

Lager

Inac klobuk dole vsetkym zenam ako to zvladaju ked to na ne pride.Viem,ze aj moja je nervozna,ale ked si len pomyslim co by to robilo so mnou tak sa vobec necudujem ze je taka.
Ps:keby sa dalo tak by som to chcel zazit a to nekecam!

adidaska

drahi mužikovia,ani len NESNIVATE o tom, co je celomesacna premenliva hladina hormonov-je to hroza,takze nemozeme za to, ake pred kramikmi sme-nervozne, vypupacikovane,vecne hladne frflane... a ked to pride, tak to CASTO bolí:-(((
nuz majte s nami strpenie,ved ani vy nie ste najidealnejsi, ked sledujete velku cenu monaka:-))))))))))

Kuki

Ad PERIODA, presne tak. Tento dialog je o tom, ze muzi sa snazia najst cestu ako byt tolerantny, cez poznanie. Nemyslim si, ze by sme si z toho robili srandu. Nato je to prillis vazna tema, ktora je ci chceme alebo nie, sucastou aj nasho(muzskeho) zivota(aj ked nepriamo) pokial zijeme s partnerkami.

perioda

damy, je zbytocne , aby muzi pochopili, co je to mat :)))periodu, ani my nechapeme ich testosteronove spravanie.v zivote to tak bezi, nesnazme sa chapat to co nemusime:)

bodka

Drahe zienky, vidno, ze na tomto svete este pretrvavaju stredoveke nazory muzov (ktori sa prevazne stale povazuju za nadradenejsie pohlavie) o tom,ze co sa netyka muzskeho tela ma byt TABU. Uvedomme si ale,ze zenske telo vlastni vascina populacie. A preto by sme si nemali robit tazku hlavu z muzskych nazorov,napr.ako su na tejto stranke. Je evidentne,ze comu muzi nerozumeju, tak si z toho robia paradnu srandu.

Najka

Keby to bolo v mojich silách, zariadila by som to tak aby to každý muž skúsil aspoň raz vo svojom živote. Ale takú poriadne silnú menštruáciu s kŕčmi a silným krvácaním ako mávam ja, že mám problém prísť autobusom domov z práce ( cesta trvá cca 30 minút). A to si musím dávať vložku, aj ten najhrubší tampón ! Určite by sa inak k nám správali !

Rosa

no... vyraz "kramy" sa mi zda tak trosku vulgarny ale ako kazdy chce nech si to tak nazve... chcela by som vysvetlit preco maju zeny taky problem pred a pocas, dovod nervozity? mam menstruaciu od svojich 10 rokov a ten stav podrazdenosti sa mi este nedostavil, nanajvys ma bolia krize, v com je ta nervozita?

Stanuskaaa

tak ja by som rada prenechala tieto problemy spojene s kramami muzom...:-))aby si aj oni skusili,co to je..a aby vedeli ako sa citime,preco sme take mrzute a mozno by sa presvedcili,ze sme silnejsie pohlavie..ved predsa to mame v zivote o nieco tazsie ako oni..no my si na to vieme zvyknut,tak nech si skusia na to zvyknut aj oni a skusia byt milsi v tomto obdobi,lebo to fakt pomoze:-))