Akné, uhry, hnisavé zápaly

RNG

madison, najlepsie su ciste oleje, jedle, napr zmes kokosoveho, jojoba, avokadovy a shea(karite, ) pripadne pridat do toho(alebo inych kremov) 3 kvapky GSE na lyzicu masy.
Totiz pri "pealingu=lupanie koze sa casto koza porusi a dostanu sa do tela rozne bakterie, ktore by sa cez neporusenu kozu pravdepodobne nepredrali.
Tieto treba vynicit, na co je citricidal, ucinna latka v GSE velmi ucinny.

RNG

Inac vylucovanie oleja sa neda zastavit nijak inac, len potlacenim funkcie mazovych zliaz a to sa da znizenim vytvarania dehydrotestosteronu zinkom a vytazkom z korenov zihlavy(velmi silny caj znutra aj zvonku)

RNG

madison, najlepsie su ciste oleje, jedle, napr zmes kokosoveho, jojoba, avokadovy a shea(karite, ) pripadne pridat do toho(alebo inych kremov) 3 kvapky GSE na lyzicu masy.
Totiz pri "pealingu=lupanie koze sa casto koza porusi a dostanu sa do tela rozne bakterie, ktore by sa cez neporusenu kozu pravdepodobne nepredrali.
Tieto treba vynicit, na co je citricidal, ucinna latka v GSE velmi ucinny.

madison

RNG ,,, nechcem ta zatazovat mojimi problemami , ale potrebujem tvoju pomoc,vidim ze sa v tychto veciach VYZNAS.. mam skoro 15r. a vyrazky okolo brady .. helicobakter som si zistovala , ale zevraj nemam ,, ale aj tak mam vyrazky v okoli brady a tiahne sa mi to aj na lica.. strasne.. bola som pred 2 mesiacmi posledny krat 10x u koznej na chem.peeling , a mozno od toho mam podrazdene .. inak na liciach som predtym nemala ANI JEDNU vyrazku ani necistotu, mala som ju krasnu .. len na t-zone som mala problematicku plet.. a "MILA pani doktorka" mi davala ten chem.peeling aj na tie suche miesta kde to bolo zbytocne .. a poradil by si mi nejake pripravky na mastnu ,s rozsirenymi pormi v t-zone ,plet?nieco ucinne .. a doteraz som pouz. biodremu sebium moussant...

julinqa

Mam akné je ich veľa a neviem čo s nimi používam skinoren ale neviem ci mi pomaha a mam aj zineryt ,ale castejsie zineryt..ja neviem co s nimi nikto v triede nema tolko virazok ako ja ja uz neviem....

simull_8

wáá ľudia pomooc...mám vyrážky,uhry hnisavé všeljaké..kks..ako sa dá toho zbaviť?plls?...ako mám to wážne že strašné a niekedy sa aj hambím vísť z domu s takou tvárou