Akné, uhry, hnisavé zápaly

anjelik9

roacutane su lieky ktore predpisuje kožná a si po nich jak sušienka =) to segra brala a sme sa na tom letáku smiali že mali tam dať čo môžeš že by toho bolo menej =)))

ROACUTANE

ten ROACUTANE to je antikoncepcia,ktoru moze predpisat a gynekolog?ci len kozna mne to velmi predpisat nechce:(

kiki na

Emuška, aj si brala ROACUTAN, a ešte aj v 13 rokoch, tak si píš, že ,,vdačiť" budeš ROACUTANU za ovela viac veci :D:D

EmUš.Ka

Ahojte volam sa Emma a mam 15 rokov v podstate od 13 rokov trpim akne teda uz nie ale trpela som jedneho dna som zasla za koznou doktorkou a ta mi predpisala ROACUTANE!!!!!!!! ktore som uzivala vyse pol roka a perfektne mi pomohla z poriadnych hnisavyh akne mi ostala tvar ako decka prdelka :)a za to vdacim ROACUTANE !!!! :)

Laurel

Mojej dcére veľmi pomohlo koloidné striebro. Vyskúšali sme kadečo, ale niečo bez efektu, niečo s malým či krátkodobým efektom. Obávali sme sa, že jej zostanú jazvy. Striebro učinkovalo veľmi rýchle, dokonca jej zmizli aj drobné jazvičky. No samozrejme je dôležitá zdravá životospráva.

maximo

Ahojte mám 16 rokov a začalo mi akné na brade a sánke asi tak pred rokom.... Je to strašné... už som vyskúšal všelijaké tie čistiace prostriedky a najnovšie aj ten garnier pure active, čo síce zabralo možno tak na týždeň, ale zasa je to tu. Vždy keď si myslím že to bolo už posledné tak zsa sa vyhodí nový vriedok buď hnisavý alebo červený.... Vážne neviem čo mám robiť, lebo už mám na sánke pár červených flakov čo mi ostalo po akné ktoré zmizli.... čo by som ešte mohol vyskúšať?

LucQa287

ahoojtéé vie mi niekto poradiť niečo vhodné na čierne bodky?? :) vopred dakujéém kontaktujte ma prosím na pRiNcEsSNicKa_1@azet.sk

Luciana22

Aj ja jednoznačne odporúčam novú radu značky Garnier Pure Active /Kyselina salicylová + HerbaRepair/. Je skvelá a zaberá! :DDD