Akné, uhry, hnisavé zápaly

lenuliatko

vacsina takychto koznych problemov je len dosledok nejake vnutorneho probelmu,treba sa dat vysetrit.na gastro chodia casto ludia stym ze sa vyhadzali a robia sa testy na helikobaktera.

katu5ik

gastro? no vyskusam..dakujem.. lebo stravujem sa zdravo a tak, vela pijem..ae mozno tam je nejaky problem..uvidi sa..dakujem

lenuliatko

katusik tak potom skus este gastro vystrenie.casto je to spojene so zaludkom.skus si pozriet tu lampu nizsie som nanu poslala link.pomaha velmi.

lenuliatko

baby kaslite na chemiu radsej si dajte urobit nedokrinologicke vysetrenie a nemusite an seba dzabat nejake pripravky.radsej si dopredu overit co je svami ze nemate vnutorny problem a tak to riesit a nie hned nieco na seba dzabat,mozete si to len zhorsit

katu5ik

uch,prosim vas, co pomaha na uhry?? už som vyskusala vselico a neviem sa ich zbavit..dakujem... nejake pripravky, popripade domace masky, dikes:)

lenuliatko

radana skus sa mrknut na tu lampu.a radim tiez to inrene vysetrenie.casto je to vnutorny porblem a prejavuje sa na povrchu .skus vysetrenie helikobaktera.a urcite poziadaj doktorku ze chces ist na ednokrinologicke vysetrenie:vysetria ti hodnotu hormonov mozno mas nejake hranicne hodnoty ale da sa to pekne riesit.

radana6066

ahoj mozete mi pomoct ja mam akne a neviem si dat s nimy rady.uz som pouzila asi vsetko ale nepomaha to.prosim pomozte mi lebo ja sa hrozne hanbim za svoju plet.Dakujem