Akné, uhry, hnisavé zápaly

kika8765

Zdravim vsetkych co maju problemy s pletou. chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s tymto pripravkom -odkaz odstránený- Chcela by som si ho kupit, tak som zvedava, ci vobec pomaha :-)

lenuliatko

uz som to tu raz pisala.v jednej teme sme sa otom dost bavili.tato lampa: www.biolampa.sk robi zazraky.je to nieco ako biolampa.len je to cervene svetlo narozdiel od normalnej biolampy ta ma zelene svetlo.tato biostimul lampa je uzasna vecicka.kazdy den si na postihnute miesto posvietis maximalne 20 minut.tato lampa je sice mala je velka asi ako myska od pc ale plet je po liecbe nadherna.ziadne lieky masticky vobec ziadnu chemiu do seba pchat uz nemusite ak vam to nepomaha.je dostat k tomu taky roztok v spreji ktorym si postriekas plet a ides si nasvacovat plet.je to sica liecba dlhsia ale uz po mesiaci je vidiet ako sa to pekne upokojuje.svetlo posobi az do hlbky takze vyrazky vriedky alebo ine kozne porblemy doslova vytahuje az od spodu a pekne prelieci.nemozem povedat jedine zle slovo na tuto lampu.najlepsia investicia ako mozte dat do svojho zdravia.a neucinkuje len na plet ako na vyrazky ale aj pri bolestiach hlavy-posvietis si na spanky 10 minut alebo bolesti mandli posvietis si na ne a hned je bolest prec.tiez som mala taketo problemy.a pomohlo to.
ale este by som odporucila zajst na interne vysetrenia.vela problemov s pletou akne a tak ma suvis napriklad so zaludkom ktory sposobuje vyrazky tesne pri pere alebo helikobakter sposobuje akne na licach v takych pasoch.normalne az na dotyk citit ake su vyrazky tvrde.
takze skuste si to precitat.odporucam.je tam rezim 10 a 30 minut potom s avypne a zapnes ci ju znova.da sa dat aj rezim stale svetielka alebo blikajuceho.na zacitaok doporucam stale vsetlo a neskor prejst na blikajuce to je este ucinnejsie.
vela stastia :)

bananek

čaute ludia..je tu nejaký človek ktorý si už vytrpel z akné tolko ako ja?už sem na dneee!!ked tu nekdo je kdo by mi mohol poradit napíšte mi na email citasogor@zoznam.sk..budem velmi rád

cievnatka

odporucam vyskusat pivovarske kvasnice...ja ich beriem teraz druhy mesiac a nemam uz skoro ziadnu vyrazku...chce to vsak trpezlivost,lebo plet sa musi postupne precistit.Bezne ich dostat kupit v lekarni.Ja osobne beriem Pargavit.Vela ludi sa vsak obava neziaduceho vplyvu ktorym je priberanie z tychto kvasnic,avsak z vlastnej skzusenosti viem poveat ze je to velmi individualne...ja som nepribrala ani kilo navyse:)takze vrelo odporucam

Zora22

Na akné všeobecne pomáha Roaccutane.Treba zájsť za dermatológom kožným lekárom na predpis je zdarma ináč stojí 1200Sk.Odporúčam vyskúšala som na vlastnej koži.

scarlettt

nikdy som nemala velke problemy s akne,ale to co som mala mi spolahlivo vyliecil zynerit..vrelo odporucam..teraz mam tvar ako detsku prdelku..

leli12

neviem preco neskusite ten omnilux v ULK, ja som to mala naozaj na nic, len sa to zhorsovalo, odvtedy je to nieco uplne ine, opat sa citim tak ako predtym...treba skusat, skusat,ja som tiez vselico vyskusala a az toto mi pomaha...+nejaka kozmetika, pijem vela vody a vyvazena strava

matrioska

Ahojte :)ja mám tiež akné a už ani nepočítam ako dlho... :(Vyskúšala som asi všetko,mastičky,gély,vodičky,kozmetiičku,mydlá,pre dpisy od kožney lekárky,alpu,morskú soľ.....hednoducho všetko....nic mi nepomohlo,akurát na dovolenke pri mori keď som mi na chvíľu akné zmizne ale doma sa to opäť vráti...Už som zúfalá,neviem čo mám robiť.....Neviem čo mám vyskúšať...poradí mi niekto prosím váás?...Bola by som vám vďačná....Poradte....:)