Akné, uhry, hnisavé zápaly

janusqa

ja by som chcela vyskusat hlbkove cistenie tvare u kozmeticky ( to s tym pristrojom ) co si o tom myslite ?? alebo mam radsej zase vyskusat koznu ?? ja uz nwm :(

lencok1

no poviem ti, ze ani neviem, ako som to prezila, ale mala som co robit, bolo to velmi nerpijemne, nenormalne som pritom grgala, pretoze dr mi tam vhanal vzduch.ale stalo to zato, radsej si pretrpiet a byt zdravy a vediet na com clovek je. ja som totizto dlhsiu dobu to vysetrenie odkladala. tak drzim palceky, aby ti prisli nato z coho to mas.

ivka...

ja so žalúdkom nemám žiadne problémy, takže možno tie vyrážky nemám z toho. tak neviem, čo môže byť príčinou.
ale obdivujem ťa, že si to vyšetrenie zvládla.

lencok1

Mne nato prisli z krvi, aj ked ta krv nie je az tak objektivny sposob.Najlepsia je hadicka, ja som musela absolvovat aj to, brali mi sedem vzoriek, ci nahodou nemam okrem ineho aj celiakiu. Mne uz dlhsiu dobu zle travilo, mala som pocit nafuknutosti brucha a nemohla som jedavat niektore jedla, ktore som predtym v pohode stravila. Vsetko som pripisovala len stresu a zlemu traveniu a zatym vsetkym bol vlastne HP.

ivka...

lencok 1: ako ti prišli na helicobakter?
ja mám 30 rokov a vyrážky sa mi tvoria len na dekolte a stehnách. na tvári nie. predpísali mi antibiotiká a mastičku ale nepomohlo mi to. mám sa na to vyšetrenie pýtať sama? a ako ti to vyšetrili? lebo hadičku do žalúdka, by som som nezniesla. mňa napína na vracanie aj pri umývaní zubov, alebo ak mi lekárka pozrie do hrdla. dúfam, že sa to dá z krvi. a dá sa o aj z dychu, ale to asi len v Blave. dakujem ti za odpoveď.

lencok1

ja som malaa vyrazky kvoli helicobacteorvi asi styro roky, prisli mi nato az teraz,musim zaklopat, plet sa dava pomaly naporiadok, uz som preliecena a drzim nejaku tu dietku, nidky sme v rodine nemali nejake akne,cize sme nevedeli pochopit co sa deje, dnes to uz viem, bud je to hormonalneho razu alebo nejaky zapal v tele, darmo si clovek kyda kopec masticiek, aj ked naoko pomahaju, hlavne pri slabsom akne

lll

ahoj,ja som sa zbavila akne(no mam sem-tam jednu-dve vyrazky....ale predtym to boli desiatky....)pomocou La Roche posay -effaclar,odporucila mi to kozna lekarka.Ma to jeden problem,tato kozmetika je naozaj uzasna,ale na moje vreckove je to trochu zataz a mama mi na kozmetiku nechce prispievat nic,a ak ano tak len na neaku velmi lacnu,okrem toho je LRP testovana na zvieratach!!!Teraz,ked uz mam len lahku formu akne,by som chcela prejst na neaku lacnejsiu kozmetiku,ako je napr.Nivea,Balea alebo Dermacol,ale bojim sa,ze sa mi akne znovu zhorsi.Co si o tom myslite?Ak si budem plet poctivo a pravidelne cistit,ibaze s lacnejsou kozmetikou,moze sa mi plet zhorsit????

katu5ik

ja ma tiež sem tam nejaku vyrazku a uhry nie su tiež prijemne ked ich mas vela!! tak sa tu nerozdrapuj!!! ..a aj uhry sa zapaluju!!!

....

KED NIEKOHO TRAPIA LEN UHRY TAK TO NEPOCHOPIM NA CO TO RIESI..PRETRIES A IDES NIE? ALE KED MA NIEKTO VYRAZKY VED TO JE TO CO SA MA RIESIT A NIE NEJAKY UHRY DO FRASA..NIKTO NIKDY NEPOCHOPI AKE TO JE CHODIT S TAKYM KSICGTOM VOBEC VYNIEST SMETI...