Akné, uhry, hnisavé zápaly

buckshot

custe..mam taky isty problem akne,hnisave zapaly a pod.veci...skušal som zineryt nepomohlo skor mi to rozdrazdilo tvar.pred dvoma dnami som si bol pre tu spominanu vodičku RSB a ako to mam aplikovat?kolko krat za den a na postihnute miesta alebo celu tvar?a je to pravda s tym zihlavovym šamponom zevraj to pomaha...:?:

som_tu

ja mam starsne problemi s pletou...mama vela vyrasok co su zapalene a vela ciernich bodiek tych uhrov...a neviem cos tim vytlacam to a je to spet potom neviem pordte

samarah

njurrr, presne to aj ja :D mne to tiez pomaha a tiez si myslim, ze tvoria zaklad tych cervenych, ja si vzdy tak napnem kozu nech vidim kde su, takze vdaka tomu uvidim aj tie najmensie .... ale zato sa mi obcas zrobia aj cervene bez toho, aby jej predchadzali biele vyrazky

njurrrr

Ja sa priznam sa si wytlacam, ale take tie malicke biele ktore ani skoro newidno ale podla mna tworia zaklad tych welkych zapalenych..lenze je sranda ze mne to wytlacanie pomaha..ale ked stale do mna hucia nech to nerobim prestanem a zasa sa mi plet zhorsi...uz newiem co je dobre a co zle, ked sama dobre wiem ze mi to pomaha ale nerobim to niekedy a potom na to doplatim...zase sa wyhadzem cela:((

maaajka

baby ak vam zmizly a po dlhej dobe sa znova objavily tak to moze byt aj tym ze sa zle stravujete salamy mastne jedla alkohol atd,,,to je najhorsie co moze byt kto ma problematicku plet ,,,

kikabot3

Podobne baby citim s vami.Je to hrozne.Po dlhej dobe sa mi znova objavili vyražky a som z toho uplne na nervy.Nič nepomaha.Je to sila..

maaajka

ked sa len objavi to hej ale jeden vytlacis dva nove vyndu von to je to a vytlacanie je,,b,,,kov je ako droga zacnes a nevies prestat ,,,ja niekedey som si vedela tak "doriadit" ksicht ze potom som revala ako decko ale som prestala nastastie

no ani mna uz :(

uz ani mna nebavi to akne a to mam uz 18...:((( a akne od 13tix....je to strasne,len ja mam jedno stastie ze cez zimu mam len take slabe akne,ale cez leto je to hotova katastrofa-cez leto mi nic nepomaha...:((