Akné, uhry, hnisavé zápaly

help

mohol by som sa spytat...objednal som si ten panensky kokosovy olej...či je to dobre aj na mastnu plet?...ja uz neviem čo mam robit...natieram si rano tu RSB vodičku aj wecer,potom ten panensky a cez den aj zihlavovy čaj si natieram...a nič...mam skusit ten roaccutan?posledna nadej

help

mohol by som sa spytat...objednal som si ten panensky kokosovy olej...či je to dobre aj na mastnu plet?...ja uz neviem čo mam robit...natieram si rano tu RSB vodičku aj wecer,potom ten panensky a cez den aj zihlavovy čaj si natieram...a nič...mam skusit ten roaccutan?posledna nadej

leli12

skus Maca extra, je to na prirodnej baze, a taktiez upravuje hormonalnu sustavu, priaznivo ovplyvnuje akne...aj ja som hladala nieco okrem Hak az som nasla toto, ma to aj mnoho dalsich priaznivych ucinkov

bianka

Dobrý, chcela by som sa opýtať,ked som začala užívať antikoncepciu (v18) stav mojej pleti sa výrazne zlepšil, po porode, som prešla na vnútromaternicové teliesko, no a akne sa mi znovu objavilo. Mám 27 rokov, a dosť ma to trápi, kedy budem mocť vyjsť bez makeupu? Sú nejaké tabletky, ktoré by mi výrazne zlepšili stav mojej pleti? dakujem

rsb

okej...takze na postihnute miesta...a kolko krat za denn?rano vecer?...mam k tomu este niečo pouzivat alebo stači ta RSB vodička...tebe to pomohlO?dik zatiiim

alilien

necisti si to tolko :) staci rano a vecer podla mna potom sa ti to moc vysusi a nasledne este viacej zmastnie a z toho su tie male biele vyrazky

ajausakaaaa

ako sa zbavym malickych akne na cele?a niekedy sa mi spravi velky..a pritom sa kazdy den o plet staram 3krat za den si cistim plet rano,poobede,vecer--dakujuem

rsb :-/

rsb pouzivaj len na vyrazky! prri aplikvacii na celu tvar castokrat dojde k podrazdeniu lic... aspon u mna to tak bolo.A rsb velmi vysusje...takze radsej len na postihnute miesta...