Priznaky tehotenstva

dendi

No ja od kedy som mala prvu menstruaciu, nikdy som nemala pravidelne...raz mi to meskalo aj 3 mesiace...takze asi tak...ale mam problemy s vytokom..mozno aj kvoli tomu mi to vkuse meska.

ssia

aenema: a kolko mas rokov? ja mam strasne nepravidelny m.cyklus (najmenej 11dni, najviac 60), ale este menstruujem len 1 a pol roka...to bude hadam tym, malo by sa to upravit, ci nie? vy ste to mali uz od zaciatku pravidelne?

aenema

Raz som nejedla istu dobu, depresie atd... A styri mesiace som nedostala menstruaciu. Potom prisla, i ked doteraz nemam uplne vyrovnany cyklus. Mozno casom.

bejbynka

mirka, no meskaju mi asi tyzden no uvidim ak bude este dlho meskat tak pojdem asi ku doktorke stym ale pocula som ze vv mojom veku je to normalne zhe mi meska no newiem

mirka 23

Bejbynka, neviem, akú diétu držíš, ale ak ju ešte držíš, tak neviem, či tak skoro dostaneš kramy. Moja spolužiačka na strednej sa obmedzovala v strave a nedostala kramy 8 mesiacov. Ak nedostaneš po 3 mesiacoch, tak sa radšej poraď s lekárkou. Ale keď ti meškajú len pár dní, tak je to v pohode. Ja mávam pravidelne iba keď beriem antikoncepciu, inak nie.

bejbynka

mirka: dakujem pekne uz som sa bala ja si tiez myslim ze to s diety dufam ze dostanem co najskor este raz diky:)

mirka 23

Bejbynka, keď ste mali kondóm, tak by si nemala byť tehotná. Meškať ti môžu aj z diéty, ak chceš mať istotu, tak si kúp tehotenský test a budeš to vedieť hneď.

bejbynka

ale drzim aj dietu lebo som pocula ze to moze byt aj stoho ze mi meskaju kramy tak mi prosim poradte bojim sa dakujem

bejbynka

baby mozem byt tehotna po prvom pohlavnom styku? meskaju mi kramy ale ked bol vo mne tak sa nespravil na mal aj kondom alebodasa otehotniet s masturbacie?? lebo ked saurobilsa utrel do vreckovky a potomma prstoval prosim pomozte mi dakujem

lubula

michaela8221:
nie som ziaden od odbornik, ale kludne to moze byt aj znak ovulacie, kedze je to 2 tyzdne pred menstruaciou. ja som tiez uz parkrat mala slabe krvacanie po sexe, ale naozaj slabe, take skor do ruzova.moze to byt aj z podrazdenia sliznice.