Priznaky tehotenstva

july

Chcela by som sa spytat či môžem byť tehotna aj ked sa priatel vo mne nespravil a meska mi menstrulacia.A ak by som bola nahodou tehotna tak ako sa da najskôr prerušit tehotenstvo bez toho aby som sla na potrat.Dakujem

hoska

moreska mozne to je ale ak sa neurobil a nebol hlboko tak by to malo byt v poho...ale pozor na kvapky lasky...mozu obsahovat spermie

moreska

ahojte, mala som s priatelom pohlavny styk s kondomom, ktory ale praskol ale v dobe ked moj priatel nebol hlboko vo mne. A hned sme ten kondom menili. Mam asi tyzden pred menstruaciou. Mohla by som byt tehotna? Prosim ak by ste mi vedeli odpovedat tak odpovedzte

alicaaaaa

katrinka asi som sa zle vyjadrila a preto si ma asi nepochopila..ja nie som tehotnaa aspon by som nemala byt a preto som sa spytala ci sa to da nahmatat lebo sa toho bojiim vies......mam asi tak 9dni pred kramamia boli ma uz teraz tak cudne brucho a preto som si chcela skusit ze co ma to tam bolii a citila som tam nieco........ak vies co by som to mohla citit tak mi odpiis......... viem ze asi dost vymyslam ale v tejto veci som dost nenormalna a bojim sa toho ze by som bola tehotnaa dakujem....

alicaaaaa

katrinka.... co by ta dorazilo??nejako som to nepochopila.....no proste ma starsne bolelo brucho tak som si ho stlacala ale nezda sa mi ze by som mala nejake velke brucho ani nic.....len proste som tam nieco citila....no som asi sprosta co?????porad...

katrinka

Simagbas, ak mas dostat menzes za 2 tyzdne, mala by simat teraz (aj v case pohl. styku) plodne dni, takze ak Ti mozem poradit, chod si za par dni kupit test, aby si vylucila tehotenstvo alebo zajdi radsej k lekarovi. Co sa tyka bolesti prsnikov, druhy den po styku, pokial si aj otehotnela, by si este nemala mat ziadne priznaky, mozno to je len zo stresu...
To alicaaaaaa, to si prosim ta, ako vyhmatavas, to by ma fakt zaujimalo? A este mi povedz, ze si v 4 tt, tak to ma fakt dorazi...

simagbas

Ahojte chcela by som sa spytat....vcera sme mali s priatelom pohlavny styk a zvliekol sa kondom...priatel nemal orgazmus ale nejake spermie tam urcite boli...ziadne ine priznaky nemam len ma zacali boliet prsia...hned na druhy den..je o normalne?..menstruaciu mam dostat az za 2 tyzdne.dakujem..ak mozete odpiste

alicaaaaaa

ahojte chcela by som sa spytat ze asi po akom case sa da nahmatat v brusku zarodok???a da sa to vobec???pls porade....lebo ma strasne boli maternica a ked si skusam ju chytat citim tam nieco ale neviem co to je....

moreska

ahojte, mala som s priatelom pohlavny styk s kondomom, ktory ale praskol ale v dobe ked moj priatel nebol hlboko vo mne. A hned sme ten kondom menili. Mam asi tyzden pred menstruaciou. Mohla by som byt tehotna?