Priznaky tehotenstva

mirka 23

Nie si tehotná. Týždeň pred menštruáciou nemáš plodné dni. A podľa tvojich príznakov ti pomaly ale isto prichádza menštruácia.

m.bambulka

Caute baby potrebujem poradit prosiiim rychlo! Mala som s priatelom nechraneny styk asi tyzden pred tym ako mal prist menzes.. meskal 2 dni a teraz mam uz treti den ale len take spinenie..hnede az cierne, velmi malo a cely cas mierne bolesti v podbrusku.. som tehotna???

matt

potrebujem poradit, s piratelkou spolu spavame , ked sem spolu spali tak mala neplodne dni ..bolo to hned den po skonceni cyklu. bez ochrany dva krat po sebe.potom dalsi krat už mala plodne dni tak sme použili ochranu dva z troch krat a teraz ked sme spolu boli u mna nesplai sme spolu ia som ho do nej vložil ale nič ... počas predohry neviem akou nahodou ale asi som jej spravil v nutri ranku ... a večer mi povedal že mierne krvaca ale slabsie ako pocas cyklu, no a včera mi ovedala že už je to silnejsie ako predtym až dostala cyklus len je to o dva tyzdnde pred je možne že je tehtona ? a cyklus sa jej zmenil v priebehu tyzdna ? potreboval by som to čo najrychlejsie vediet Dakujem.

sabina

Prosim vas dnes som mala sex s mojim priatelom,bez ochrany ale vybral ho von a vystriekal sa na postel,lenze asi takych 5 minut po tom,sme sa zase milovali,ale uz sa nespravil.Chcem sa spytat,ci je mozne,aby som bola tehotna,ked po tom co sa vystriekal,sme este raz mali sex..prosiiim poradte mi

katrinka

Nic nepises o tom, v akej faze cyklu si mala styk...Ak mas dostat menzes az za 2 tyzdne a bolia ta prsia a citis krce v podbrusi, je to prinajmensom cudne, takze ak sa ti nieco nepozdava, sprav si test a uvidis.

eowwin

Dobry den,mla by som taky dotaz.Mala som s priatelom pohlavny vstyk,bez kondomu.Sice sa mi po vyvrcholeni urobil na busko,no mam taky pocit,ze nieje vsetko v poriadku.Za tyzden-dva,by som mala dotat menstruaciu.Lenze bolia ma prsia a mam take pred menstruacne krce v podbrusku.A teraz neviem ci to mam brat tak,ze dostanem menstruaciu,alebo ze by som mohla byt tehotna.Prosim poradte mi,velmi to potrebujem.

marysa

Jasne, ze tehotna mozes byt, aj ked sa do teba nespravil, pri sexe sa vylucuje z muzskeho pohl. udu tekutina, ktora sice nie je spermat, ale obsahuje niekolko zivych spermii, ktore mozu viest k oplodneniu, takze moznost otehotnenia tu je...V tvojom pripade vsak asi ide len o stres a celkovo o "zazitok" z prveho milovania, takze menzes urcite coskoro dostanes, ale ak ani za par dni nic, sprav si test a ak bude pozitivne, hajde na gyndu, lebo to bude viac-menej istota... :-/

mirka 23

Michaela, dávaj si nabudúce pozor, buď použi kondóm alebo antikoncepciu. To je výstraha.
No a ak si nie si istá, tak si sprav tehotenský test.

hoska

michaela 123...nie si panna lebo ho do teba nedal cely???panenska blana sa nachadza pri vchode do posvy a nie az niekde pri krcku maternice..a kedze sa do teba nespravil tak ti nic nehrozi...nie?