Priznaky tehotenstva

jinty

Ahoj Wendy, dakujem, ze si odpisala, pokusam sa nebyt nervozna, ale citim sa este mlada, ako 24 rocna na babo,teraz dokoncujem len vysoku.No,mali sme si davat pozor, ale clovek je uz takyto, podcenuje veci. Ked ma niekto nejaky nazor, bola by som rada,keby ste pisali. Dakujem mockrat...

wendy

jinty, na jednej srane je pravda, ze po vysadeni HAK si telo "robi co chce" a kludne to mozes mat teraz popletene ani meskanie nie je neobvykle a ine problemy s tym spojene. Ale na druhej strane, ak ste mali styk bez ochrany je teste po vysadeni aj velka sanca na oplodnenie, moze byt aj vyssia ako inokedy. Zo zdravotneho hladiska (aj zeny aj plodu) by to nemalo vadit, ale ak si si to nezelala, tak ste mali pouzivat ochranu hned od vysadenia. Mne to tiez po vysadeni meskalo, prve mesiace nie az tak dlho, ale neskor asi 2 tyzdne. Tak ti drzim palce aby to bolo tak ako si zelas. Hlavne sa upokoj, lebo aj stres sposobuje znacne probleny

jinty

Ahojte vsetci! Pomozte mi prosim, surneee. Mam jednu otazku, velmi dolezitu. Vysadila som tabletky (posledny menzes som mala od 13 aprila do 17 aprila), Laurinu po 7ich rokoch (som baral aj Diane) a nemozem dostat menstruaciu. Milovali sme sa s priatelom asi 4krat bez ochrany (lebo clovek to nevydrzi :):(, asi 18. den pred ocakavanou menstruaciou(ktora sa nedostavila 11.maja) a po menstruacii hned...no, a teraz uz som akoze v 37. dni cyklu a nic. Mam bolesti v maternici, citim sa ako keby to chcelo prist, mam take pocity a nic,NIC.tak sa pytam, ma niektora z Vas skusenosti s tymto? je cele v tom, ze moje telo nevie co robit, a ze som brala dlhy cas tabletky a trva kym sa moje telo vzchopi hormonalne? ye to len meska par tyzdnov? gynekologicka hovorila, ze je to v pohode, ak meska, ze to trva par tyzdnov, mesiace, kym sa to spravi,ale aj tak sa bojim... Poradte prosim, saliem, test asi v utorok spravim. mate s tymto skusenosti? Dakujem pekne

marita

S priatelom už masiac nechranime pri pohlavnom styku. V poslednom case mam po jedle pocit na vracanie aj pri varení niektorých jedál,som nervoznejšia a dosť precitlivelá.Tehotenský test som si ešte nerobila možem byť tehotná!!!

mareq1555

Dobry den chcem sa opytat po akom case by sa mali objavit u zeny priznaky tehotenstva?..a ake su prve priznaky?

jankaaa

nicoleta ze nebojte sa a chodte si dat predpisat antiku... rozmyslala si niekedy nad tym ake je to velke svinstvo? umely zas do organizmu a podobne veci?

nicoleta

... baby toto vam nestoji za to ...viem co to je ved aj ja som tu pisala ze ci som neni v tom.... a tie stresi za jeden sex aa ked sa postasty.. tak aj mimino vznikne.. a potom su problemi aa to este ked mate malinko rokov... ved to som si ani sex nevychutnala ked som myslela ze co ak nieco ujde...:( ale isla povedala som si dost ja uz nebudem takto ryskovat a potom sa trapit a vypisovat a presviecat sa ze nie som v tom... toto ani mne nepomohlo ani vaam a vdaka ze som doteraz neotehotnela aaa co som spravila jednoduche ja som to najhamblivejsie dievca ale isla som ku gynekologovy a isla som si dat antiku aa je mi teraz pohode vychutnavam si chraneny sex!!! a ten doprajem kazdej a potom uz sa nemusite stresovat aj menzes mate nacas tak ziadne stresi:))))) aa aj krajsie nechty vlasy pokozka.. tak nebojte sa a dajte si dat antiku::)))) tak paa spozdravom ..

janka

ahojte,prosim vas poradte mi,s priatelom sme mali chraneny sex,on mal prezervativ,potom sa umyl a pokracoval prstami..sex bol siedmeho.emko som mala prveho,a uz dva dni ma boli v podbrusku..priatel sa boji ze som tehotna..som?